Ігри Флінстоуни безкоштовно грати онлайн

Всі чудово знають веселу інтерпретацію кам`яного століття. У кам`яному столітті не було жодних технічних пристроїв і люди перебивалися як могли, практично виживали, здобуваючи собі їжу або намагаючись зігрітися в холодних умовах клімату. У цьому мультику, а пізніше і фільмі все набагато простіше і цікавіше. Люди в кам`яному столітті там живуть не гірше, ніж ми з Вами зараз, а то й краще, якщо взяти за точку відліку ще й екологію.

Якщо докладніше розповісти про життя людей в цьому фільмі, то вона практично нічим не відрізнялася від нашої, тільки абсолютно все, що їх оточує зроблено з каменю. Будинки побудовані з каменю, всі домашні прилади кам`яні або використовують диких тварин, машини з каменю, посуд теж з каменю. А одяг, який вони носять зроблений зі шкір тварин. Крім того замість деяких домашніх приладів вони використовують тварин, які в даний час вже і не існують. Головний герой цього фільму Фред Флінстоуни працює на каменоломні, займається видобутком і шліфуванням каменю. Замість великих залізних кранів для цих робіт вони використовують динозаврів. Ах так! Динозаври їх оточують практично скрізь і вони живуть в повній гармонії з ними. Динозаври допомагають у побутових справах, використовуються як джерела енергії, а люди за це їх годують. Можна сказати виконують функції, які зараз у нас роблять домашні тварини.

За сюжетом фільму у Фреда починаються деякі проблеми з його начальством, після чого його звільняють з роботи. А все тому, що Фред став випадковим свідком того, як його начальство бере участь у таємній змові. Коли зловмисники дізнаються про те, що про них знає Фред вони намагаються його знищити, але йому вдається вивести їх на чисту воду. До речі, у фінальній сцені фільму в результаті битви, головному героєві вдається забетонувати лиходія, після чого і нібито почалася нова ера - ера бетону.

Крім мультика і фільму було випущено ще багато коміксів в яких Фред Флінстоуни бере участь в різних пригодах, але завдяки своїй кмітливості та допомозі друзів йому завжди вдається вибратися з них цілим і неушкодженим. У коміксах відмінно показується побут людей в цьому кам`яному столітті і в яких іронічних ситуаціях вони виявляються.

Флінстоуни набрали свою величезну популярність ще в іграх на приставках денді. За сюжетом тих ігор сім`ю Фреда брали в полон бандити і він вирушав їх визволяти, на його шляху зустрічалися різні небезпечні динозаври з якими він справлявся за допомогою своєї палиці. У деяких епізодах йому допомагав його друг. В онлайн іграх Вас очікують бродилки не гірше, ніж на приставках. Тут Флінстоуни зможуть порадувати черговими епізодами своїх пригод вибратися з яких Ви і будете їм допомагати.