Ігри фізика

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Фізика флеш ігри також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Інопланетяни Інтелектуальні ігри Автомобілі Алкоголь Амур Арканоїд Астероїди Бен 10 Блоки Бросалки Веселі ігри Влучність Вода Гармати Геометрія Гравіті Гроші Дінозаври Експедиції Зірки Задачі Запускалки Збиралки Зима Зомбі Катапульти Клітини Кольорові ігри Кольорові блоки Конвеєр Космічні ігри Космос Коти Кубики Кулінарія Кухня Лінії Лабіринти Ланцюги М`ячик Магія Малювання Медведі Механізми Монстри Морські ігри На спритність Наука Образ Океан Онлайн ігри Офіс Офісні ігри Пінгвіни Пародія Angry Birds Пересування предметів Подорожі Прості ігри Птахи Пузирі Реакція Руйнування Сітка Свині Система Скупчення Смайлики Стрільба з лука Фізика Фрукти Футбол Хімія Шарики Шашки Шоколад Шутери Яйця Ящики

Ігри з фізикою

Фізика - це не просто наука, як можуть подумати школярі, фізика - це все з чого складається світ, це той фундамент, на якому побудований весь світ, все живе, всі рухомі і не рухомі предмети, вся матерія. Фізика як наука намагається пояснити людині функціонування всесвіту, а фізика в онлайн іграх допомагає розвивати логічне мислення побудоване на елементарних законах фізики. Класична фізика намагається пояснити нам елементарні речі про взаємодію всіх матеріальних об`єктів, починаючи від квантового рівня і закінчуючи планетарними масштабами, хоча не залежно від того який розмір має об`єкт він піддається одним законам. Так, рух електронів навколо протона ідентично руху планет сонячної системи навколо Сонця. В іграх з фізикою найчастіше Ви будете зустрічатися з такими основними розділами фізики як механіка, оптика, магнетизм, електромагнетизм і т.д. Дані гри в своєму сюжеті намагаються максимально розкрити той чи інший розділ фізики. Так в розділ механіки будуть розкривати такі ігри в яких доведеться маніпулювати різними кульками, паличками та іншими предметами, які активно можуть переміщатися і взаємодіяти між собою. У розділі оптики Ви будете різними способами заламувати світло, створювати різні оптичні фігури і майстерно управлятися з ними. У розділі електрики Ви зможете побалуватися з такою цікавою силою, як електрика і навіть підкорити її.

Знати фізику зобов`язана кожна освічена людина, адже це наука про все, наука про природу. Тільки завдяки фізиці все люди мають весь цей сучасний світ, який нас оточує зі своєю технікою, будівлями, можливостями. Якби ще в середньовіччі Ньютону не впало яблуко на голову, то можливо ми б зараз не змогли літати або створювати такі висотні будівлі. Таких прикладів можна наводити сотні і всі вони тільки будуть підтверджувати те твердження, що фізика є безсумнівно корисною наукою для сучасного світу.

Тому ігри фізика онлайн будуть дуже корисні і цікаві для дітей шкільного віку, а й для дорослих людей вони також будуть досить цікаві. Доросла людина також цікавиться навколишнім світам і любить розгадувати і намагатися перехитрити досить прості закони фізкі. Граючи в ігри онлайн фізика Ви будете не тільки вчитися і логічно мислити, але й одночасно відпочивати. Як ще можна з`єднати два таких різних заняття один з одним - вчення і відпочинок.