Ігра фермер

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігра фермер симулятор онлайн

Любителі ігор люблять різні жанри. Комусь подобається стріляти і [s34a]битися, хтось обожнює одягати і робити красивими інших. А є любителі бути ближче до землі. І раз ви зайшли в цей розділ нашого сайту, де зібрані кращі ігри Ферма, значить, вам подобається вирощувати чудернацькі овочі, красиві фрукти і доглядати за тваринами.

Ці ігри допоможуть нашим дітям зрозуміти, що фрукти і овочі, які продаються на прилавках магазинів, не з`являються самі по собі. Це результат тривалої і копіткої роботи фермерів.

На віртуальних фермах завжди тепло, завжди літо. Тут можна виростити овочі за п`ять хвилин. Тут кури можуть нести яйця цілодобово. У житті так не буває? Звичайно, це все-таки гра. Але гра дуже цікава. Ви зможете вирощувати овочі і пекти пироги, доглядати за тваринами і шити одяг. Зайву продукцію вам можна буде продати і на зароблені гроші прикупити нову техніку або насіння на наступний посів.

Використовуйте свої можливості і розвивайте свої таланти. А може бути в вас живе знаменитий фермер, який буде вирощувати небачені фрукти, які користуватимуться величезним попитом? Кар`єра ваша почнеться з звичайного фермерського господарства в кілька грядок і старого інвентарю. Вирощуйте овочі і продавайте їх. На виручені гроші можна буде купити найкраще насіння, новий інвентар, домашніх тварин. Все починається з малого.

Дані ігри складаються з безлічі рівнів, кожен з яких потрібно пройти, збираючи продукти і заробляючи гроші. У недалекому майбутньому ви зможете побудувати завод з переробки вашої продукції. Ви самі не помітите, що ваша ферма буде розростатися. З`являться нові курники, молочні заводи, кондитерські та інші підприємства.

На кожне завдання вам дається час, але воно обмежено. Перші свої гроші таки витрачайте на те, щоб поліпшити умови вашої ферми. Постійно працюючи на благо вашого господарства, ви станете кращим фермером, і у вас буде все необхідне.

Нехай і невелика спочатку ферма може стати великим сільськогосподарським об`єктом з вашою допомогою. Вам сподобається відчувати себе фермером і зайнятися всіма, на перший погляд, важкими і однотонними, але цікавими і необхідними роботами на землі. Така робота вимагає відповідальності і зібраності. Ви навчитеся рахувати гроші, правильно розподіляти їх і планувати свій день.