Ігри ферма

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри ферма також відносяться до категорій

Ігри для дітей 3-х років Ігри про тварин Ігрові автомати Історія Бізнес Барбі Будівництво Будинок Вівці Вінкс Вантажівки Веселі ігри Весела ферма Весна Вихованці Влучність Втеча Гарфілд Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на вантажівках Гонки на тракторах Дівчата Дісней Даша мандрівниця Детективи Дитячі гонки Догляд за тваринами Дороги Доставка Загадки Зайці Запускалки Захист Збиралки Зброя Зима Знайди пару Знайди предмети Зомбі Кільцеві гонки Квіти Коні Кролики Курчата Ліза і Міна Лінії Медведі Морські ігри На спритність Обслуговування Овочі Одяг Пазли Перевезення Поні Пошук предметів Прибирання Пригалки Птахи Робота Рогатка Розвиток Рулетка Свині Собаки Страшні ігри Стрижки Три в ряд Уважність Ферма Фермер Фрукти Швидкість Шутери Яйця

Ігри ферма онлайн

Ферма - це організоване підприємство, яке займається виробництвом сільськогосподарської продукції в сучасних умовах з метою здобуття прибутку і задоволення попиту, який існує на ринку. У колишньому радянському союзі існувала об`єднання селян, які називалися колгоспи, які і були основними виробниками сільськогосподарської продукції. Але після розпаду радянського союзу розпалися і колгоспи в слідстві чого і почалися створюватися перші фермерські організації, які спочатку були маленького розміру і основним їх виробництвом були овочеві культури. Основним поштовхом для створення фермерських господарств була можливість приватизовувати землі сільськогосподарського призначення. На заході ферми - це підприємства родинного плану, в яких всі члени сім`ї і є працівниками тієї ферми. У наш час ферми - це можуть бути великі підприємства, які вирощують широкий спектр овочевих і польових культур з метою здобуття доходу і задоволення попиту на ринку. Ферми є дуже перспективною формою підприємництва, адже у наш час, в час активного зростання народонаселення на земній кулі, людство все більше зажадає їжі. А сільське господарство єдине джерело, яке може нагодувати людство.

Існує величезна кількість ігор агрономічного плану, де Вам необхідно вирощувати, доглядати і збирати дуже різні культури, починаючи від типових продовольчих як буряк і картопля, закінчуючи такими екзотичними тропічними фруктами, як банани і апельсини. Всі ці ігри стратегії, стратегії на розвиток, економічні стратегії, в яких не потрібно воювати, а потрібно займатися виробництвом і підприємницькою діяльність, в основі якої лежить головна мета - здобуття прибутку. Ці ігри завжди будуть цікаві для майбутніх бізнесменів і підприємців, адже в них дитина вчить розвивати свою справу і отримувати дохід. У цих іграх не просто потрібно виростити ті або інші культури, а до того ж необхідно прорахувати, щоб це вирощування було рентабельне і приносило прибуток. Дорослі люди теж люблять ці ігри, тому як в них часто є можливість позмагатися зі своїми друзями і показати кращий результат по вирощуванню тих або інших культур.