Фентезі гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри фентезі також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри про тварин Азартні ігри Аніме Арена Арканоїд Атака Бігалки Бійці Бетмен Битви Бої Бомби Будівництво Війни Вежі Весна Влучність Вогонь Вогонь і вода Вода Гармати Гаррі Поттер Герої Гриби Денді ігри Дракони Екшн Жуки Замки Запускалки Захист Зачіски Збиралки Зима Знайди відмінності Знайти вихід Золото Казки Картинки Карточні ігри Катапульти Квести Кольорові ігри Комахи Коні Коридори Космічні ігри Космос Лабіринти Лицарі Лодки Лучник Місто Магія Малювання Механізми Монстри Море Морські ігри Ніч На спритність Небо Оборона Однороги Одягалки для дівчаток Підземелля Пазли Поїзда Погоня Подорожі Політика Поні Понівіль Пригалки Природа Протистояння Рейнджери Ретро ігри Розвиток Руйнування Самураї Середньовіччя Скупчення Солдати Сонік Старі ігри Стрільба з лука Тактика Уважність Фентезі Фортеці Хімія Шарики Швидкість Шутери Яйця

Безкоштовні ігри фентезі

Дуже цікавий жанр мистецтва представляється Вашій уваги. Фентезі ігри завжди були, є і будуть дуже популярними, як серед дітей, так і серед дорослих. Світ фантастики, магії і нереальних істот завжди привертав до себе увагу, адже хто не любить помріяти і зануритися в захоплюючі пригоди, які не мають кордонів і можуть переносити Вас і одного представлення реальності в інше.

У своєму сюжеті фентезі використовує якісь міфологічні основи. Героїв, які згадуються в стародавніх міфологіях народів світу. У цьому жанрі можуть розкриватися якісь проблеми, з якими стикалися люди або інші істоти в тому вигаданому світі. Дуже часто сцени з фентезі нагадують період середніх віків або древніх цивілізацій. У таких творах можна зустрітися з богами різних етнічних народів.

Найбільш заворожує те, як у цьому жанрі передаються всі дії. Картини того світу, які описується дуже привабливі і в них немов хочеться зануритися. Сюжет настільки захоплює, що Ви немов переживаєте його з головним героєм. І іноді просто хочеться підказати, як потрібно діяти, але нічого не залишається, як просто насолоджуватися тим, що подає Вам автор.

Фентезі використовується не тільки в іграх, але і художніх фільмах, мультиках, літературі та образотворчому мистецтві і ще в дуже інших напрямках, де можна пофантазувати й вигадати якийсь фантастичний світ. Самим популярними твором в стилі фентезі, є «Володар кілець». Це книга Джона Толкієна, за мотивами якої було знято художні фільми, які набрали дуже велику популярність. Описується пригоди вигаданих народів, які борються з силами тьми і в кінцевому підсумку перемагають їх.

Великою популярністю користуються рольові ігри в яких люди переодягаються в різних лицарів та інших персонажів і ведуть свої вигадані війни і битви. Це настільки сильне захоплення, що люди можуть витрачати всі свої сили і гроші на те, щоб максимально відтворити умови тих часів. Є спеціальні місця, де люди у вихідні від роботи дні збираються, щоб насолодитися такими рольовими іграми та перенестися в той світ, який вони бачили в творах цього мистецтва.

Онлайн ігри являють собою відмінний плацдарм для створення сотень сюжетів і різних фантастичних світів у яких можуть побувати прості смертні, як ми з Вами. Повірте, що автори ніколи не зупиняються в польоті своєї творчої думки і фантазують по повній програмі. Тому тепер сміливо насолоджуємося тим, що вже було створено та представлено в цьому розділі.