Ігри феї онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток феї

Феї - це перш за все дівчатка. Такі ж звичайні як і будь-яка інша дівчина, що лише володіє надздібностями, завдяки яким феї протистоять силам зла і охороняють життя простих людей.

В іншому дівчата-феї ведуть такий же звичайний спосіб життя, вони займаються покупками (шоппінг), ходять в салони краси, роблять макіяж і манікюр, а також люблять модно одягатися. Підтвердженням цьому є онлайн ігри про фей, в яких феї і роблять все вищеперелічене. А у Вас є можливість побувати в ролі феї і зайнятися ними улюбленими справами.

Самим популярними феями зараз можна назвати фей Вінкс. Ці, здавалося б, прості дівчата змогли зацікавити величезну кількість дітей і продовжують користуватися у них великою популярністю. Вінкс - це чотири дівчини, які володіють надздібностями, кожна з них має у своєму підпорядкуванні якусь земну стихію. Феї займаються добрими справами, вони допомагають дівчинкам підготуватися до школи або до балу, можуть покарати всіх людей зі злими намірами.

Феї зустрічаються в різних мультиках або навіть дитячих фільмах. Найчастіше вони мають не великі розміри, десь з дюйм або трохи більше. У них є маленькі крильця, завдяки яким вони літають. Такі феї можуть в руках тримати чарівну паличку, яка і дає їм магічну силу. На них завжди якийсь фантастичний наряд, який переливається кольорами. Вони живуть окремим життям від усіх простих людей, але в дуже складних ситуаціях можуть прийти на допомогу, щоб допомогти дівчаткам в тій чи іншій біді. Вірити чи не вірити в фей це право залишається за кожною людиною, але вони добрі персонажі, тому в них можна вірити.

В онлайн іграх, які представлені в цьому розділі Ви зустрінетеся з різними феями, яким підкоряються всілякі стихії або інші природні процеси. Є два основних типи ігор: в одних іграх Ви будете займатися зовнішнім виглядом фей - переодягати їх, приміряти різні наряди, але є гри в яких Вам потрібно буде допомагати феями долати якісь труднощі, найчастіше боротися з силами зла. Феї теж люблять різний модний одяг і в таких онлайн іграх вони будуть виглядати дійсно казково, таких нарядів в реальному світі Ви ніде не зустрінете. Крім самих нарядів можуть здивувати фони, які використовуються в іграх, вони теж несуть в собі щось казкове і дивовижне. Іноді феї будуть самі потребувати Вашої допомоги і постарайтеся не відмовити їм у цій допомозі. Брати участь у якихось пригодах з ними легко і весело і будь-які пригоди будуть перетворюватися в солодку казку з добрим закінченням.