Фантастичні ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри фантастика

Фантастика - це той жанр в культурі, який був створений людиною ще до того, як він був визнаний, як такий собі напрямок культури. Людина завжди любила мріяти і придумувати те, чого ще не винайшли або чого і не винайдуть коли-небудь, оскільки воно суперечить всім законом фізики, хімії, природи. Тільки в фантастичному жанрі, людина може повністю розкриватися, забути про всі обмеження і заборони, які виникають в реальному світі. У такому жанрі може створюватися все, що завгодно і не важливо корисне або безглузде, головне, щоб воно було цікаве, викликало захоплення і мало якийсь сенс для свого існування. Фантастика може містити різні напрямки в своєму фантастичному припущенні. Адже можна фантазувати про що завгодно: про порушення законів фізики, про далекі планети і галактики, про містичні і магічні світи зі своїми законами і правилами і багато іншого. У жанрі фантастики ми маємо можливість перенестися в далеке майбутнє і гіпотетично скласти картину, як воно має виглядати. Або познайомитися з інопланетною формою життя і побувати в самих далеких сузір\\\`ях і галактиках. Ознайомитись з небувалими винаходами або відтворити нереальні картини розвитку історії, політики, релігії, соціології, так, в принципі, чого завгодно, що виходить за рамки загальноприйнятого.

Є безліч речей, які були створені або відкриті завдяки саме фантастиці. Адже багато речей про які мріє людина цілком реальні і можуть бути створені, тільки не в наш час, а з великим розвитком науково-технічного прогресу. Яскравим прикладом того, як фантастика вплинула на реальний світ є романи видатного письменника і основоположника наукової літератури Жуль Верна, який у своєму романі \\\`20000 льє під водою\\\` описав, на той час, не існуючу субмарину, яка може плавати під водою. Через якийсь час такий човен і був створений і в наш час називається підводним човном і не є фантастичною річчю. Таких прикладів можна наводити дуже багато і всі вони зробили певний внесок у розвиток сучасної науки.

Жанр фантастики дуже сильно присутній у багатьох іграх для хлопців. Тому як хлопчики найбільше люблять фантазувати і мріяти про небувалі речі. Тільки хлопчики в дитинстві люблять грати зі всякими роботами, які прилетіли з далеких планет або іншими іграшками, які відносяться до фантастичних. В даних іграх у дитини є можливість перенестися в інші небачені світи, битися з інопланетянами і прийняти участь в галактичних битвах. Також діти можуть побувати в далекому майбутньому і познайомитися з роботами, які там існують. Дані ігри будуть найбільш цікаві маленьким дітям, адже вони ще по-справжньому вірять в те, що вже дорослі повірити не зможуть. І поки вони вірять в різні чудеса, вони повинні грати в дані ігри і отримувати максимальне задоволення від них!