Ігри екстрим

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри екстрим також відносяться до категорій

3D гонки BMX Gravity Defied Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Автобуси Автомобілі Акули Баланс Бен 10 Велосипеди Вода Вуличні ігри Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Гонки по пустелі Губка Боб Дівчата Дід мороз Денді ігри Джунглі Дитячі гонки Дора Екстрим Збиралки Зима Зимові види спорту Змагання Золото Кобвої Космос Лицарі Лодки Людина-павук Місто Малювання Маріо Модні ігри Монстр-трак Мотоцикли Ніч Наруто Океан Пінгвіни Паркур Пляж Подарунки Покемони Пригалки Принцеси Рейнджери Ретро ігри Сімпсони Санта Клаус Середньовіччя Серфінг Скейт Скубі-Ду Сніг Сноуборд Спанч Боб Старі ігри Стрибки Територія Трюки Черепашки-ніндзя Швидкісний спуск Швидкість Шоу

Онлайн ігри екстрим

Екстрім - це своєрідні наркотики, до якого людина звикає і більше не може існувати без екстриму. Під час екстримальних ситуацій в організмі виділяється адреналін - це і є та речовина що так подобається людям-екстрималам. Ця речовина прискорює всі процеси в організмі, серце починає битися прискорено, з`являється почуття страху і відчуття втрати свідомість, Ви бачите що відбувається, але не може нормально реагувати на ці дії. Адреналін корисний для організму людини, але від занадто великої його кількості може не витримати серце. Є різні небезпечні види спорту, які називаються екстримальними, тобто екстримальний спорт - це наприклад стрибки з парашутом, гонки на мотоциклах по бездоріжжю, скелелазіння, альпінізм. Виробляючи у власному організмі адреналін дуже корисний, він зміцнює імунну та нервову систему, організм людини ставати стресостійкість. Але все добре в міру і не варто захоплюватися вже дуже екстримальних видами спорту, де немає ніяких страховок і ризик дійсно дуже великий. У екстремальних людей з часом виробляється резистентність до адреналіну і їм мало його і в малих кількостях на них він ніяк не впливає, з цього вони шукають більш екстремальні і насичені відчуття, які здатні завести їх ще більш сильно.

Рух шанувальників екстримальних розваг в останні роки стає дуже популярним серед молоді. На вулицях молоді люди по-різному шукають для себе екстремальних відчуттів. Хтось стрибає на роликах або скейті, здійснюючи різні трюки, хтось займається трюкацтвом на велосипеді або працює зі своїм тілом здійснюючи різні стрибки і сальто. Але є більш неймовірні захоплення, такі як руфтінг - лазіння по дахах і різним висотним конструкціям, білдерінг - лазіння по вертикальних конструкцій, стрибки з мостів та інших висотних конструкцій - це все далеко не безпечний екстрім, хоча який викликає більшу кількість адреналіну. Ми не рекомендуємо Вам ставати в їх ряди, краще давайте пізнаємо всю красу екстриму, екстримальних розваг і екстримальних видів спорту граючи в екстрим онлайн ігри. Тут Ви можете пережити такі ж емоції, але без ризику своє життя і свого здоров`я, все набагато простіше і так само захоплююче.