Ігри джунглі

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн джунглі також відносяться до категорій

Gravity Defied Pacman Ігри для дітей 3-х років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Арена Атака Бігати й стрибати Битви Бомби Боулінг Бродилки для хлопчиків Бросалки Будівництво Віруси Вертольоти Вихованці Влучність Вогонь і вода Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на мотоциклах Дівчата Дісней Джунглі Дитячі гонки Доктор Дорогоцінності Експедиції Екстрим Зірки Зайці Захист Зачіски Збиралки Зброя Знайди предмети Знайти вихід Зомбі Зоопарк Йетіспорт Картинки Квести Кольорові ігри Коні Коридори Красуні Лабіринти для дітей Лучник Мавпи Макіяж Малювання Маріо Мафія Модні ігри Мотоцикли Музика Ніндзя На спритність Наруто Оборона Одяг Океан Острів Підземелля Павуки Пазли Перевдягалки Подорожі Показ мод Поцілунок Пригалки Природа Реакція Ретро ігри Рятувалки Скарби Скупчення Солдати Старі ігри Стрільба з лука Стрибки Творчість Три в ряд Уважність Фарби Фрукти Черепахи Шарики Шукалки Шукати предмети Шутери

Безкоштовні ігри джунглі

Саме вологе, темне і не прохідне місце на планеті це джунглі. У джунглях завжди присутні оптимальні умови для росту і розвитку будь-яких організмів і з цього концентрація видів і біомаси на один квадратний метр є максимальною на нашій планеті. Тільки в джунглях можна зустріти таке видове різноманіття живих організмів. Починаючи ще в грунті, в якому в кількох шарах кишить життя, піднімаємося на поверхню, де безліч комашок, мошок, жучків, павучків, змій, рептилій, різної рослинності. А якщо підніматися ще вище, то там вже починаються здоровенні листя різних тропічних дерев, за якими йдуть товсті стовбури могутніх дерев на яких проживає безліч видів тварин і птахів. Це якщо розглядати побіжно вертикальну структуру джунглів, а якщо детальніше, то там можна знайти практично кожного представника з якогось класу тварин або рослинних організмів.

Але не варто забувати, що в такому біологічному різноманітті людині важко знайти собі місце і джунглі є для людини дуже небезпечним місцем. Саме з цього джунглі, не дивлячись, на свою непрохідність дуже часто зустрічаються в художніх фільмах, як місце основних дій. Починаючи від таких фільмів, як Тарзан і мауглі і закінчуючи сучасними фільмами, як Аватар і інші, в якому, до речі, представлені джунглі у вельми незвичайному вигляді, якими вони можуть бути на іншій планеті.

Джунглі дуже часто є і плацдармом для дій в багатьох онлайн іграх. Це не обов`язково ігри про Тарзана або мауглі, це дуже цікаві ігри з красивою і загадковою природою. У джунглях Вам доведеться або збирати якусь провізію, не то банани чи апельсини чи ще якісь екзотичні наїдки, або ж боротися з природними мешканцями цих джунглів, які становлять для Вас величезну небезпеку. Перебуваючи в джунглях потрібно бути гранично обережними, адже потенційна небезпека може чекати Вас за кожним листочком. Головними героями джунглів завжди були і залишаються мавпи, саме вони так майстерно вміють лазити по деревах і перестрибувати з дерева на дерево хапаючись за довгі ліани, які звисають по всіх джунглях. Якщо Вас дійсно цікавить це місце, то в цих онлайн іграх Ви зможете віртуально туди перенестися.