Дитячі ігри гонки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні дитячі ігри гонки також відносяться до категорій

3D ігри 3D гонки BMX Gravity Defied Іграшки Ігри для дітей 5 років Ігри про тварин Ігрові автомати Інопланетяни Автобуси Автомобілі Арена Баланс Бен 10 Вантажівки Велосипеди Веселі ігри Водіння Вода Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Гонки по пустелі Гроші Дісней Даша мандрівниця Денді ігри Джунглі Дитячі гонки Дороги Дріфт Екстрим Збиралки Зима Зимові види спорту Змагання Кільцеві гонки Квести Космічні ігри Лабіринти Місто Мавпи Майбутнє Маріо Машини Монстр-трак Мотоцикли Новорічні ігри Офіс Подарунки Подорожі Покемони Пригалки Прості ігри Різдво Ралі Реакція Ретро ігри Ролики Санта Клаус Сонік Старі ігри Стрибки Таксі Турнір Ферма Формула-1 Форсаж Фури Чемпіонат Черв`яки Швидкість

Дитячі ігри онлайн гонки

В принципі, всі гонки, які створюються на комп`ютері, розраховуються саме на дитячу аудиторію. Але, все ж, можна виділити гонки для дітей і гонки для дорослих, різниця хоч і не суттєва, але вона є. Дорослі віддають перевагу максимально реалістичним гонкам, тобто це має бути хороший симулятор, з відмінною графікою, звуковим супроводом, а також не варто забувати про сюжетної лінії. Що стосується дитячих гонок, то в них не обов`язкова присутність якогось сюжету, також автомобіль, яким управляє гравець, повинен добре його слухатися, максимально доступне управління, а вся гра не повинна відрізнятися якоюсь складністю. Тобто, діти люблять, щоб можна було легко і без будь-яких проблем їздити на автомобілі на швидкості близько 200 км за годину. Дорослі люблять більше реальні швидкості, тобто автомобіль повинен рухатися, як в реальному світі, що не більше 120 км / год, якщо мова йде про міську їзду. Якщо діти вважають за краще, щоб автомобіль було не можливо розбити, то дорослі хочуть, щоб він все-таки трохи бився, і тим самим продовжувати шлях на ньому було проблемно. До речі, є деякі суттєві відмінності і в тих автомобілях, які використовуються в гонках. Дитина мріє про неймовірно дорогі автомобілі, які використовуються тільки на спортивних або ралійних перегонах. Люди постарше схиляються до тих автомобілів, які вони можуть побачити на вулицях свого міста, а також до раритетних автомобілів або виробництва вітчизняного автопрому. Тому як на таких автомобілях можна дійсно відчути, що таке їзда. Навіть, здавалося б, така дрібниця, як коробка передач, здатна розділяти ці дві категорії любителів гонок і автомобілів. Природно, що діти виберуть для себе автоматичну коробку передач, де не потрібно перемикати передачі, тим самим відволікаючись на це. Старшим людям хочеться справжнього драйву, вони хочуть відчувати свій автомобіль і тому виберуть для себе механічну коробку передач.

Тут ми зможемо побачити різні гонки, але всі вони розраховані в основному на дитячу аудиторію. Якщо Ви хочете швидко покататися, не замислюючись про якісь наслідки, і Вас мало цікавить реалістичність усього процесу, тоді дані ігри відмінно підійдуть для Вас. Яскраві кольори трас, незабутні віражі, а головне автомобілі, які здатні розвивати неймовірну швидкість - все це і багато чого іншого в цьому блоці ігор. Діти будуть у захваті, а може бути і когось з дорослих це теж зацікавить.