Ігри в карти дурень

У колишньому Радянському Союзі карткова гра в дурня була улюбленою багато років. З усіх карткових ігор ця гра найпопулярніша та найцікавіша. І сьогодні гра ця також популярна і улюблена багатьма. У неї грали і грають. Навіть в історичних книгах пишуть про цю гру. Значить цю гру знають дуже давно.

Варіантів гри дуже багато. Як і всі найвідоміші ігри, гра дурень з`явилася в комп`ютерному варіанті. На нашому сайті ви знайдете величезну різноманітність ігор в дурня. Дурень підкидний і простий, японський і китайський, оборотний і перекладний. Всі види і не перерахуєш.

З`явилося трохи вільного часу? Пограйте в безкоштовну флеш гру дурень і зіграйте з комп`ютером. Ви не помітите, як пролетить час. Гра ця настільки затягує, що вам захочеться грати в неї досить часто.

Туз в цій грі вважається найстаршою і головною картою. І, навпаки, шістка - наймолодшій і маленькою. Всі учасники гри отримують з колоди шість карт, і відкривається козир. Першим у цій грі ходить той, у кого козирна карта самого маленького гідності.

У грі дурень можна викласти противнику одну карту або парні. Якщо ваш противник закрив всі ваші видані карти, ходить в наступний раз він. Якщо ж побити він не зміг, йому доведеться їх підняти. Ви можете додавати противнику нові карти, якщо вони того ж достоїнства. У процесі гри у гравців залишається карт менше шести, і тоді їм потрібно добирати карти з основної колоди.

У результаті кожен учасник позбавляється від своїх карт, крім одного гравця, у якого залишається в руках одна або кілька карт. Він і стає переможеним, тобто, дурнем. Якщо наприкінці гри карти закінчилися у всіх гравців, гра вважається зіграною внічию.

У комп`ютерному варіанті ці онлайн ігри настільки ж цікаві. Можна вибрати гру з самим комп`ютером або запросити суперника з числа граючих. Можна навіть створити команду і зіграти дурня з кількома противниками.

Тобто мета гри - у вас першого повинні закінчитися карти. Гра в дурня - це ціла колекція найрізноманітніших ігор в карти, в які люблять грати і діти і дорослі. У цій категорії багато різновидів гри в дурня, різні пасьянси, хітові гри в карти, ворожіння та описи правил всіх ігор.

Для того, щоб зіграти в ці ігри, немає необхідності встановлювати клієнтські програми. Ви заходите в наш сайт, вибираєте гру і граєте. Все.

Захоплююча і весела гра, в яку грали ще наші прадіди. Насолоджуйтеся і зіграйте в карткові ігри, весело проводячи свій вільний час.