Дріфт ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри дріфт гонки

Дріфт або дріфтінг - це не просто гонки, це майстерність швидкісного проходження повороту на задньопривідному автомобілі із заносом задньої осі. Чим більше кут зносу і вище швидкість тим видовищніше буде дріфтінг. Дріфтінг - це спорт і одночасно шоу з великою кількістю глядачів, адже цей вид спорту і розваг дуже популярний, особливо у молоді. У дріфтінгу можуть брати участь задньопривідні автомобілі, тому-що саме на них найлегше зірвати задню частину автомобіля в занос, але можуть в цих змаганнях брати участь і повнопривідні автомобілі. Але на повнопривідних автомобілях виступають дуже підготовлені люди, новачкам легше дається управління задньопривідними машинами, адже потрібно не лише увійти до повороту на зносі але так само вдало вийти із заносу при закінченні повороту. До речі кажучи це досить небезпечне для глядачів шоу, саме для глядачів, а не для учасників, бо бувають преценденти коли пілоту не удається втримати машину під своїм контролем і машина вилітає за трек, прямо на глядачів. Варто враховувати цей факт і бути дуже обережним якщо Ви йдете дивитися на виступ дрифтерів.

Для успішного дріфтінгу потрібно бути не лише хорошим пілотом, але й мати добре підготовлену машину до змагань по дріфтінгу. Для виступу на дріфті потрібно спеціальним чином налаштувати підвіску і двигун автомобіля, а так само вибирати спеціальні шини, які підходять саме для конкретної траси, на якій відбуваються змагання і виступи. Окрім професійного суддівства в дріфтінгі є ще і глядацьке суддівство, коли оцінюють виступ саме глядачі. Дуже важливо при дріфтінгу навчитися правильно використовувати ручне гальмо. Коли машина входить в крутий поворот і в цей час трохи підтягнути ручне гальмо, то можна домогтися того, що автомобіль автоматично піде в крутий заной, а саме понесе задню частину автомобіля. На машинах для дріфту ручне гальмо не має такої фіксації, як це на звичайних автомобілях, воно спокійно їздить туди сюди і пілот його тільки постійно підтягує або приспускає.

У онлайн ігри дріфтінг Ви можете абсолютно безпечно як для себе в ролі пілота, так само безпечно і для Ваших глядачів прийняти участь в цих чудових змаганнях. Грати в ігри дріфтінг досить просто, тут вже є підготовлені машини спеціально для дріфтінга, залишилося лише ударити по газах і увійти до заносу. Бувають ігри виключно з одним дріфтінгом, а бувають гонки, які включають в собі елементи дріфтингу. І ті й інші ігри, Ви зможете легко знайти в цій категорії.