Ігри дракони онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про драконів також відносяться до категорій

Gravity Defied Ігри з літерами Ігри про тварин Автомобілі Акваріум Арена Атака Бігалки Бігати й стрибати Битви Бої Бродилки для хлопчиків Війни Вежі Веселі ігри Вогонь Втеча Герої Гноми Гонки з перешкодами Гонки на мотоциклах Дінозаври Діти Денді ігри Дитячий садок Дракони Екшн Замки Запускалки Зброя Знайди відмінності Золото Зума Квести Комахи Коридори Космічні ігри Космос Коти Кулінарія Кухня Лабіринти Лицарі Лучник Магія Малювання Маріо Модні ігри Модні аксесуари Монстри Морозиво Мотоцикли Оборона Одяг Одягалки для дівчаток Охорона Погоня Подорожі Прибирання Пригалки Природа Прості ігри Птахи Ретро ігри Руйнування Скарби Старі ігри Стиль Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Страшні ігри Тактика Трансформери Три в ряд Утікалки Фентезі Фрукти Шарики Швидкість Шрек Шутери Яйця

Дракони ігри грати онлайн

Що Вам відомо про драконів? Це віяння нас прийшло з Феншуя. Там цим драконам практично поклоняються. Насправді це міфічна істота, яка дуже популярнf в жанрі фентезі як в книжках так і у фільмах. Найбільш поширення вони набули в китайській культурі. Там зображення з драконом вважалося символом роду або цілої імперії. Цих істот зображували, та й зараз зображують на багатьох тканинах, а на великі свята та фестивалі з них роблять дуже красиві макети. У китайському календарі навіть існує рік вогнедишного дракона. Найчастіше драконів зображують у вигляді страшних чудовиськ, кілька видозмінених рептилій з великими головами і гострими іклами, а так само з сильними кігтями і іноді з вогнем з рота. Що примітно при всій своїй грізності здолати цих чудовиськ досить просто, у кожного з них є своя слабинка, яку просто треба відшукати і таким чином повалити дракона.

Є версії, які розповідають про те, що дракони існували насправді дуже давно і навіть були знайдені деякі кістки, які підтверджували цю версію. Їх еволюція походила від птиродактелів - літаючих динозаврів, у них збільшився розмір тіла і стала більш агресивна голова. Здатність дихати вогнем теж знайшла наукове обгрунтування, начебто у них була спеціальна камера, яка з води виділяла кисень і водень і ось цей водень горів, коли дракони його випускали. Розмножувались вони як і всі рептилії яйцями і до того ж була турбота про потомство. Крім типового літаючого дракони існував ще й водний дракон. Природно, що він жив у воді, міг добре плавати і дуже тривалий час знаходиться під водою. Це страшна тварина здатна була наганяти величенний страх на всіх підводних жителів того часу. Причини по яких зникли дракони в основному збігаються з тими, по яких зникли і динозаври, а саме - можливе падіння астероїда або ж льодовиковий період, вірогідно зараз ніхто не може назвати причини, ні того, чи існували дракони насправді. Але нам дуже хочеться вірити, що існували, адже ці міфічні тварини виглядають дуже красиво і вразливо.

В онлайн іграх далеко від фентезі не пішли і драконів зображують точно такими ж, злісними, злими і агресивними. Грати в ігри дракони буде цікаво людям захопливим жанром фентезі. Ці тварини володіють дуже великою кількістю різних здібностей, які забезпечують цікаву і динамічну гру.