Ігри гонки драг рейсинг

Що це за такий страшний рейсинг і чим на ньому займаються? Драг рейсинг це гонки на рівних дистанціях в яких беруть участь зазвичай дві машини, але може і більше. Головним завданням, яке ставиться перед учасниками - це прийти до фінішу першими. Зазвичай під час таких гонок учасники показують наскільки у них потужні машини і що вони можуть з них видавити. Вся небезпека для життя на таких перегонах зведена до мінімуму, тому що немає крутих поворотів і небезпечних віражів, але все ж нещасні випадки можуть бути, тому як учасники розвивають дуже великі швидкості і машина стає практично не керованою.

На таких перегонах можуть змагатися за кількома різними параметрами. Гонка може бути влаштована на час, тобто за певний час учасники повинні проїхати якнайдалі й хто проїхав далі, той, звичайно, переміг. Також є варіант гонки на швидкість, де учасники повинні досягти певної швидкості, щоб перемогти, тобто той, хто набирає наприклад 100, 150, 200 кілометрів на годину чи яку-небудь іншу швидкість здобуває перемогу в гонці. Ну і самим найпоширенішим варіантом гонок в драг рейсингу це гонка на певну дистанцію, переможець визначається по тому, хто перший перетне фінішну лінію.

Для того, щоб машина показала відмінну швидкість і динаміку на коротких дистанціях потрібно проводити спеціальні апгрейди машин. Для цього на машини встановлюються більш потужні форсовані двигуни, додаються турбіни, дуже популярно стало використання прискорення на азоті, водні або якійсь іншій речовині, що горить з виділенням великої кількості енергії. Але найголовнішим в драг рейсингу також є забезпечення відмінного зчеплення автомобіля з дорогою. Тому що перші десятки метрів автомобілі завжди проходять з сильним буксируванням, тому як шини не можуть забезпечити того зчеплення з дорогою, якого вимагає автомобіль, а саме двигун автомобіля. Щоб це забезпечити встановлюються широкі шини з маленьким коефіцієнтом буксирування. Також додає зчепленню повний привід автомобіля при якому всі чотири колеса буксують разом.

В іграх, які представлені в цьому жанрі Ви зможете брати участь в різних варіантах драг рейсингу, на самих різних машинах, які будуть відрізнятися своїми характеристиками. Тут є і легкі автомобілі з потужними двигунами та великі важкі вантажівки, джипи, седани, пікапи, хетчбеки - все це присутнє в іграх цього жанру. Врахуйте, що не один суперник у цих іграх не дасть Вам можливості легко перемогти, Вас чекає жорстока боротьба в якій зможе перемогти тільки самий швидкий і динамічний.