Ігри дороги онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри дорога також відносяться до категорій

3D ігри 3D гонки Gravity Defied Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Ігрові автомати Інопланетяни Інтелектуальні ігри Автобуси Автомобілі Амур Бігалки Бігати й стрибати Бджоли Бен 10 Блоки Бомби Будівництво Відпочинок Війни Вантажівки Вежі Велосипеди Взривалки Вихід з кімнати Водіння Геометрія Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Гонки по місту Гонки по пустелі Губка Боб Дівчата Дитячі гонки Доміно Дороги Дріфт Екстрим Екшн Задачі Залізниця Захист Збиралки Зима Знайти вихід Золото Кільцеві гонки Кафе Квести Клітини Кольорові ігри Коти Курсор Лабіринти Лабіринти для дітей Місто Маріо Мафія Машини Медведі Монстр-трак Мости Мотоцикли Ніч На спритність Напої Настільні ігри Невидимка Новорічні ігри Обслуговування Острів Підривалки Пазли Паркування Перевезення Пересування предметів Поїзда Погоня Подарунки Подорожі Показ мод Потяги Поцілунок Пригалки Природа Прості ігри Реверсі Ретро ігри Робота Романтика Руйнування Санта Клаус Сапер Смайлики Сніг Спанч Боб Старі ігри Стрибки Танки Танчики Уважність Ферма Формула-1 Хімія Чемпіонат Шарики Швидкість Шукалки Шукати предмети Шутери

Ігри в дорогу

Як ми знаємо дорога це шлях по якому можна здійснювати рухи як на різних видах транспорту так і на пішому ходу, щоб досягти певного місця. Дорога - це шлях з підвищеними умовами прохідності, те місце, де рух відбувається з найменшими зусиллями і енергетичними затратами. Дороги спеціально для цього і прокладаються, якби не було доріг, то рух був б дуже ускладнений і в деяких місцях практично неможливим. Якісні дороги дуже витратна справа і з цього вони створюються дуже повільно і рідко коли починають їх прокладати в нових місцях. Якісна дорога складається з кількох шарів різного матеріалу, які роблять її міцною і довговічною. При економії на цих матеріалу дороги робляться дуже слабкими і такими, що в швидкому часі просто руйнуються під дією погодних умов і впливом на них навантажень від транспорту. На хорошій дорозі і їхати легше, адже опір набагато менше.

Є дуже знаменита і успішна приказка: "У нашій країні тільки дві проблеми - це дурні і дороги". Ось з дорогами дійсно у нас великі проблеми, якщо порівнювати їх з європейськими. Автомобілі на наших дорогах "вбиваються" значно швидше, аварії на наших дорогах трапляються значно частіше, та й навіть бензин на наших дорогах витрачаються набагато швидше. Але це якщо говорити про якість дорожнього покриття, а якщо ще згадати самі архітектурні рішення на наших дорогах, то як продумані ті чи інші розв`язки. Більша половина заторів, які створюються на дорогах пов`язані з тим, що ще раніше не було продумано ту кількість машин, яке тепер є на дорогах.

В онлайн іграх Ви будете займатися як створенням нових, якісних, міцних доріг в різних місцях нашої планети, так і ремонтом старих, вже сильно зношених доріг. Крім того існують ігри в яких дороги потрібно буде випробовувати на міцність і опір. Дороги також потрібно облагороджувати, адже це не просто пусте дорожнє полотно. На дорогах повинні стояти освітлювальні прилади, повинна бути нанесена розмітка, поставлені відбійники і багато чого іншого. В онлайн іграх цим теж доведеться зайнятися. Найчастіше це ігри стратегічного характеру, де Ви в ролі багатого магната повинні створювати дороги для своїх людей. Так що не шкодуйте грошей на дороги і робіть їх якісними, щоб не довелося через кілька років заново перекладати ці дороги.