Ігри коштовності онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри коштовності

Напевно, найулюбленішими матеріалами є коштовності для будь-якої дівчини. І це не даремно. Коштовності створені для того, щоб підкреслювати красу, надавати якоїсь витонченості, але якщо їх дуже багато, то це вже виглядає не дуже красиво, все повинно бути в міру, щоб мало якусь гармонію. Звичайно ж, якщо це коштовності, то представляють вони собою велику цінність, тобто багато коштують у грошовому еквіваленті. А все це з тієї простої причини, що матеріали, які використовуються для їх виготовлення, спочатку коштують не дешево.

Значить основні види коштовностей такі. Ланцюжки, які вішаються на шию, використовуються різні матеріал для їх виготовлення, але в основному золото або срібло. У самому ланцюжку можуть бути вставки різних металів чи дорогоцінного каміння, таких як рубін, смарагд, діамант, алмаз і так далі. Бувають легкі ланцюжки, які практично не відчуваються на шиї, а бувають досить масивні з якими цілий день проходити буде важкувато. Також є ланцюжки на руки, не плутайте з браслетами, тому як браслети мають жорстку форму, на відміну від ланцюжка. На руці використовуються в основному легкі ланцюжки, тому як рука знаходиться в постійному русі і якщо її буде щось поважчувати, то і рух це буде не просто робити. Звичайно, кільця є теж коштовностями, адже як без кілець. Тут обмежень немає практично ніяких. Кільця бувають зовсім маленькими і тонкими в яких використовується тільки один метал, без будь-яких каменів. А бувають здоровенні і дуже масивні з важким каменем або відразу кількома каменями. Кільця бувають обручками, якими обмінюються наречений і наречена, а бувають прикрашаючими, які одягають, щоб підкреслити красу своїх рук або ж свій достаток. До коштовностей відносяться сережки і не тільки ті, які вішаються на вуха, всі інші теж, якщо у них використовуються дорогі матеріали. Також сюди можна віднести різні брошки, шпильки, навіть гудзики, загалом все, що завгодно в чому використовуються дорогі метали і камені. Це і є головною відмінністю коштовностей від простої біжутерії.

Якщо біжутерію можна купити в будь-якому переході або навіть звичайній лавочці, то коштовності продають у спеціалізованих ювелірних магазинах, які перебувають під посиленою охороною. Над коштовностями працюють хороші майстри, які прикладають не мало роботи для виготовлення якихось ексклюзивних речей і з цього вкладають свою роботу в їх вартість.

В іграх, які тут зібрані Ви зможете ознайомитися з великою кількістю різних коштовностей і практично спробувати їх приміряти на якійсь моделі. Все доступно для Вас і приміряти можна всього лише натисненням однієї клавіші мишки. Також є ігри, де Ви будете самі займатися не посереднім створенням якихось коштовностей, зможете повністю реалізувати свою фантазію в них.