Ігри для дівчаток Дора

У всьому світі діти люблять розважатися і грати. Під час ігор вони дізнаються нове, розгадують загадки. Вони також люблять пригоди. Героїня мультиплікаційного серіалу Дора не є винятком. Іспанська дівчинка постійно подорожує і потрапляє в самі різні ситуації, звідки їй допомагають вибратися її вірні друзі.

Розвиваючі ігри про дівчинку Дору, яку в нашій країні любовно прозвали Даша, дуже полюбилися маленьким дітям. Вони ж дуже цікаві і їм постійно хочеться дізнаватися щось новеньке. Тому Дора стала героїнею комп`ютерних ігор, які допомагають молодшим школярам.

Друзі називають цю дівчинку Дора Слідопит, або Даша Мандрівниця. Найбільше вона любить природу. За лісовими стежками вона гуляє разом зі своїм вірним другом, мавпочкою Бу. Але друзів у Дори дуже багато. Це всі тварини, метелики і рослини. З ними вона зустрічається у своїх подорожах.

І якщо комусь потрібна її допомога, вона поспішає разом зі своїми друзями полити квіти, зібрати урожай або знайти заблукалого малюка. Також Дора любить гуляти в казках. Вона зустрічає там чарівників, як добрих, так і злих, і інших казкових персонажів.

Про всі свої пригоди Дора буде розповідати вам на різних мовах. Ви запам`ятаєте багато слів англійською або іспанською мовами. Вона допоможе вам вивчити, як називаються ті чи інші предмети на іноземній мові. Ви навчитеся рахувати разом з Дорою, розрізняти всілякі кольори і, найголовніше, вона навчить вас думати.

Наприкінці майже кожної гри про Дору знаходиться нова розмальовка. Ви зможете її роздрукувати і прикрасити за своїм бажанням. Ігри з Дорою будуть найкращим подарунком для ваших дітей, і подарують прекрасний настрій і їм, і вам.

Ваші дітки проведуть час дуже цікаво і водночас корисно з цієї захопливої ​​і доброзичливою дівчинкою. І якщо навчання вашій дитині не дає належної радості, вам допоможуть розвиваючі ігри Дора. Отримати нові знання з арифметики та географії, іноземних мов і правилам поведінки в ігровій та цікавій формі вашим дітям дуже сподобається.

Кожна міні-гра обігрує окремий і конкретний епізод різних тематик. Тому легко серед великого різноманіття ігор вибрати найцікавіший для вашого малюка. Тому що Дора дуже хоче, щоб її друзям - учням сподобалося вчитися, і вона перетворює цей процес у ненав`язливий і захоплюючий. Гравці разом з Дорою шукатимуть предмети, допомагати нужденним, кулинарить. Ігри ці дуже яскраві з відмінною якістю і прекрасною графікою. Ваша дитина проведе свій вільний час весело і корисно.