Безкоштовні ігри доміно

Ті, хто жив у часи Радянського Союзу, відмінно пам`ятають, як чоловіки, зібравшись у дворі будинку, грали в доміно. Після радісного крику «Риба », наступав кінець чергової гри, і радісний переможець пропонував зіграти ще раз. Дивно, що цю гру не вважали азартною.

Але щоб пограти у дворі або в парку в цю захоплюючу гру, можна не знайти партнера або у дворі погана погода, а одному грати в таку гру нецікаво. Улюблена ваша забава тепер є в комп`ютері, і вам не доведеться шукати суперників. Вмикаєте комп`ютер, заходите на наш сайт, і знаходите різні варіанти цієї цікавої і на, перший погляд, дуже простої гри.

У дану гру можна грати в будь-якому віці, вона захоплює, як дітей, так і дорослих. Вас порадує нове виконання вашої улюбленої старої гри. Якщо раніше ви ніколи в неї не грали, є зручна система, яка детально пояснить всі правила. Можна змінити кісточки і стіл в самих різних варіантах.

Дуже прості правила. Беруть участь два гравці. Це ви і комп`ютер. При бажанні ви можете знайти в інтернеті охочого битися з вами. Дуже проста і заразлива гра, якщо вам потрібно скоротати небагато часу.

Доміно називають гру, де в процесі потрібно вибудувати ланцюг кісточок, які стикаються половинками, де нанесені однакові числа. Ця гра відбулася від гральних кісток. У набір входить двадцять вісім кісточок, або їх називають ще «доміношки». Це прямокутна плитка, лицьова сторона якої поділена на дві частини. У кожній з них вибиті точки, від нуля до шести. Доміно - це настольна гра.

Метою гри є використовувати всі кісточки. На початку кожен гравець отримує по сім кісточок, а інші лежать у резерві закриті, щоб гравці не бачили, які на них числа. Починається гра з виходу кісточки дубль - один. Якщо такої немає, то по наростаючій - дубль-два і так далі. В ході гри гравець повинен покласти кісточку, число на якій збігається з кількістю точок на кісточках, що знаходяться в різних кінцях ланцюжка. Немає такої доминошки, потрібно брати з резерву, поки не вийде потрібна.

Як тільки гравець виклав свою останню кісточку, гра закінчилася. Позиція «Риба» відбувається в тому випадку, якщо у іншого гравця залишилися кісточки, але викласти нічого.

Це старі добрі ігри, які забути не можна, а хочеться зіграти ще раз. Просто вони знайшли новий вигляд і стали ще цікавіше. Комп`ютерну версію цієї гри тому і створили. Вибирайте собі суперників, навіть якщо вони живуть в іншому регіоні. Вигравайте всіх своїх суперників і отримуйте задоволення від цієї доброї і нехитрої гри.