Ігри доктор

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток доктор

Ви мрієте отримати медичну освіту і стати хорошим лікарем? Тоді вам будуть цікаві ігри Доктор. Тут ви зможете зануритися в атмосферу справжньої лікарської практики. Вам доведеться оглядати пацієнтів, ставити їм діагноз і призначати лікування. Від ваших умінь і знань залежатиме життя пацієнта.

Чудова можливість визначити, чи дійсно це ваш шлях, і ви не помилилися у своєму виборі. Ваш герой доктор. Ви проводите попередній огляд, виявляєте симптоми хвороби. У вашому розпорядженні набір найнеобхідніших медичних інструментів. Ви керуєте рукою доктора і оглядаєте досконально свого пацієнта.

Наприклад, у популярного серіалу «Доктор Хаус» з`явилося багато шанувальників. Тому гра Доктор Хаус, так само як і телесеріал, полюбилася багатьом.

При проведенні огляду хворого в правій частині екрана з`являться підказки, які симптоми у пацієнта виявив сам доктор Хаус. Після огляду лікар радиться зі своїми колегами. Ви опиняєтеся в новій міні - грі - діагностика. Загадується слово, вам показуються деякі букви з цього слова, а вам доведеться вгадати правильну назву хвороби.

Кожне проведення тестів і здача аналізів представляються новою грою у вигляді головоломки або шаради. Вся гра про доктора складається із сотні різноманітних ситуацій. Ви зможете бачити пацієнта частинами і досить великим планом. Це не завжди виглядає вишукано. Але в реальному житті можна зустрітися з дуже важкими і неприємними зовні випадками. Якщо ви готові до цього, значить, і лікар з вас вийде відмінний.

В ігри Доктор входять самі різні сюжетні лінії. Ви зіткнетеся з самими різними ситуаціями, де від вашої реакції, від вашого вміння правильно оцінити ситуацію і поставити вірний діагноз залежить здоров`я, а в більшості випадків, і життя вашого пацієнта.

Якщо ви стоїте на роздоріжжі, ким стати, і де ви опинитеся на своєму місці, вибираючи між лікарем і іншою спеціальністю, грайте в ігри Доктор. Вони допоможуть вам визначитися і прийняти правильне рішення.

Якщо вас не лякає така відповідальність, відповідати за життя людини, якщо ви забуваєте про все, коли перед вами лежить хворий, і ви готові зробити все, щоб полегшити його болі і повністю позбавити його від страждань і вилікувати, це ваш шлях. І в цьому вам допоможуть ігри Доктор. На нашому сайті гри про лікарську діяльність здивують вас своєю різноманітністю. Ви обов`язково виберіть той варіант або того лікаря, який вам буде ближче по духу.