Ігри для дівчаток доглядання

Початковим етапом якихось відносин між дівчиною і хлопцем є залицянням. Доглядати за протилежною статтю є переважно чоловічим обов`язком, але в нинішній часи все змінюється аж до протилежності і не рідко можна побачити картину, коли дівчина якось намагається доглядати за молодою людиною, деколи на це сумно дивитися. Залицяння проявляється в різних формах, але єдиною достовірною ознакою цього залицяння може служити увагу, яка проявляється, якщо є увага хоч якась - є і залицяння.

Доглядати можна по різному. Перш за все це увагу, яка виливається у створенні подарунків, переживанні, співчутті тощо. Якщо молода людина починає доглядати за дівчиною вона повинна бути завжди готовою, щоб виконати її якийсь черговий каприз, якщо він не буде приділяти капризам дівчини ніякої уваги, то у нього нічого толком не вийде. Варто виявляти турботу, питати про самопочуття, настрої, але найголовніше щоб це було щиро, а не просто для того, щоб нібито привернути до себе увагу. Дуже важливим під час залицяння є терпіння, хоча терпіння важлива якість, яка завжди буде корисною, але під час залицяння вона буде дуже навіть до речі.

Етап залицяння триває досить довго, до тієї пори, поки дівчина не почне відповідати взаємністю, якщо цього ще не сталося, то зупинятися поки рано. Хоча й після взаємних відносин і навіть після весілля залицяння не повинно зникати з життя коханих, а продовжуватися все їх спільне життя при чому з взаємністю, щоб не один з партерів залицявся, а це відбувалося обопільно. Залицяння говорить про велику інтелігентность людини, а також про те, що йому ще не байдужа та людина на яку спрямовані всі ці зусилля.

Крім залицяння за протилежною статтю може бути і інший вид залицяння, коли Вам потрібно дивитися за маленькими людьми або людьми похилого віку, які без сторонньої допомоги вже не можуть обійтися. За дітьми доглядати дуже не просто, адже чекає важка робота, коли потрібно стежити за кожною їх дією, за тим, щоб вони були не голодні, не застудилися де-небудь, тобто оберігати від всіх несприятливих факторів. Доглядати за старими ще важче і хто з цим стикався більше ніколи не захоче повторити дану роботу.

В іграх, які зібрані в цій мітці Вам доведеться зіткнутися з різними видами залицяння. Тут Вас чекає як воістину романтичні відносини, так і досить прості види залицяння за маленькими дітьми. Тут доведеться проявляти терпіння, турботу і звичайно ж увагу, що деколи дуже не просто.