Ігри догляд за малюками

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток догляд малюками

Що є найважливішим і головним у житті кожної людини? Можна багато думати і сперечатися про це, але краще всього запитати про це у жінки і вона однозначно відповість, що це діти. З цим не можливо сперечатися. Всі ми колись були дітьми. А яка найулюбленіша гра була у дівчаток, коли вони купкою збиралися у дворі будинку? Звичайно, «дочки - матері». Кожна дівчинка - це майбутня мама. І природою в ній закладена любов до дітей, відповідальність за них, турбота.

Тому частіше за всіх в розділ нашого порталу ігри Догляд за малюками заходять дівчинки - це ігри для дівчаток. У цьому розділі зібрані найцікавіші ігри по догляду за таким милим пупсиком. І ви повинні на час гри стати для нього справжньою мамою. А в інших іграх у вас буде можливість наглядати відразу за кількома дітьми, тому що там ви будете виступати в ролі виховательки дитячого саду.

Цих малюків не можна ні на хвилину не залишати без нагляду. Потрібно виконати їхні побажання і простежити щоб вони нічого не накоїли. Саме в цих іграх ви дізнаєтеся, яка це важка праця - доглядати за маленькими, які без вас нічого не можуть зробити. Покачати малюка в колясці зможе і хлопчисько. А нагодувати його, поміняти підгузник, скуповувати, заспівати перед сном пісеньку - це нові для вас і важкі на перший час турботи. Але якщо ви любите малюків, вам дуже сподобається проявляти про них турботу.

Є у нас в цій категорії ігор і бізнес-варіанти. Ви можете прийти в сім`ю попрацювати в якості няні, доглядати за їх малюком і заробити за це гроші. Свій заробіток ви можете витратити на іграшки для малюка. У дитячий сад можна купити нові меблі.

Ігри по догляду за малюками включають в себе і такі ігри, де вам потрібно буде тільки годувати дитину. Для цього вам потрібно буде зварити йому солодку кашку, підігріти молочко, побалувати його гарячим шоколадом.

Але всі ігри об`єднує одне завдання. Малюки в цих іграх мають бути ситими і чистими. Здорові діти - це щасливі діти. Значить, вони зможуть весело з вами пограти, коли у вас випаде для цього вільна хвилинка.

Раз ви вже на нашому порталі, починайте грати прямо зараз. Навчившись доглядати за віртуальними малюками, ви станете вірною і надійною помічницею вашій мамі, коли у вас з`явиться братик або сестричка.