Дісней гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Дісней ігри безкоштовно грати

Ця відома корпорація була створена ще на початку минулого століття. Майже за столітню історію було створено більше тисячі мультиків, які ми так любимо. Не одне покоління дивилося і ще буде дивитися творіння цієї анімаційної компанії. Завдяки Волту Діснею ми знаємо прекрасних героїв, які зараз з`являються не тільки в мультиках, а практично скрізь - в коміксах, фільмах, комп`ютерних та онлайн іграх, в казках і навіть створюються іграшки у вигляді цих героїв. Крім безлічі випущених анімаційних героїв, корпорація Дісней створила ще більше десятка тематичних парків розваг для дітей, де діти буквально переносяться у чарівну країну. Також вони мають ще 2 аквапарки такої ж тематики. Крім того дана корпорація володіє кількома телерадіокомпаніями, які популярні практично на весь світ.

Територіально компанія Уолта Діснея знаходиться в Лос-Анджелесі, власне це і є голлівудська компанія. На її рахунку не тільки мультфільми і мультсеріали, а компанією було створено безліч фільмів для дітей. Діснеївські мультики отримували свою популярність завдяки яскравій анімації. Мультики завжди були в яскравих кольорах і відмінними контрастами. Міміка і жести героїв передавалися досить зрозуміло для глядача, хоч і це було зображено у мультику. Звичайно ж, над створенням одного мультика працює ціла команда професіоналів і це у них забирає не один день чи навіть місяць роботи. Але при штаті в 150 тисяч чоловік корпорація Діснея може собі це дозволити.

Самим головним героєм корпорації є Міккі Маус, який зображений на логотипі компанії. Саме з цього мишеняти компанія і починала свою трудову діяльність, спочатку як анімаційна студія ще в далекому 1923 році. З часом анімаційна студія швидко розвивалася і досягла того рівня, який має в нинішні часи. Найпопулярнішими героями студії є Аладдін, Гуфі, Вольт, Мауглі, Скрудж Макдак, Чіп і Дейл, Русалонька Аріель, Чорний Плащ і ще багато-багато інших. Всі ці герої були відображені не тільки в мультику, а й у численних іграх на приставці, потім на комп`ютері, а тепер і в онлайн версіях. Тільки в цьому розділі Ви зможете зустрітися практично з усіма ними. Вони як завжди грають роль добрих персонажів, які борються з силами зла і Ви можете допомогти їм у цій боротьбі. Разом завжди легше і цікавіше. Веселі пригоди, швидкі погоні, творчі рішення і багато чого іншого чекає в цих цікавих іграх, які створені за сюжетом мультиків компанії Діснея.