Ігри динозаври онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні онлайн ігри динозаври також відносяться до категорій

Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Інтелектуальні ігри Історія Автомобілі Астероїди Бігалки Бігати й стрибати Битви Бросалки Будівництво Вантажівки Велосипеди Влучність Гонки для дівчаток Гонки з перешкодами Гонки на джипах Гонки на мотоциклах Дінозаври Денді ігри Догляд за малюками Догляд за тваринами Дракони Екшн Зірки Замки Запам`яталки Захист Змагання Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Квести Кольорові ігри Кольорові блоки Лицарі Лучник Маджонг Малювання Маріо Мода Ніндзя На спритність Наука Оборона Одяг Одягалки для дівчаток Пазли Погоня Подорожі Покер Пригалки Природа Птахи Пузирі Ретро ігри Розвиток пам`яті Руйнування Скупчення Старі ігри Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Стрибки Три в ряд Трюки Уважність Утікалки Фізика Фарби Флінстоуни Фрукти Шутери Яйця

Ігри динозаври безкоштовно грати онлайн

Ці страшні і здоровенні рептилії жили на нашій планеті багато мільйонів років тому і були найголовнішими тваринами у всіх біоценозах. По суті це великі ящірки, які як і всі представники цього типу тварин холоднокровні, мають тіло покрите лускою, непогано розвинений зір і інші почуття, дуже швидко пересуваються, розмножуються яйцями і мають турботу про потомство. Вони мали дуже слаборозвинений мозок, який прирівнювався до розмірів з волоський горіх, але тим не менш змогли домінувати на планеті тривалий час.

Різноманітність, яким представлені динозаври дуже велика. Існувало багато видів, які були і хижаками, і травоїдними. Розміри їх теж представлені в дуже широкому діапазоні, від маленьких, які були розміром з порося, до здоровенних, як триповерховий будинок, часом і більше. Типові представники жили на суші, але були і водні види, які мешкали в річках і морях, і були види, які здатні були літати подібно птахам.

Дуже добре зображуються динозаври в кінематографі, звідки ми можемо дізнатися більше про них. У відомому фільмі «Парк юрського періоду» було показано велику різноманітність фауни динозаврів. За сюжетом фільму, група вчених клонували динозаврів з останків, які вони знайшли в різних частинах світу. Усіх цих динозаврів помістили на спеціально виділеному острові і огородили великим парканом, щоб максимально відтворити епоху юрського періоду на Землі.

Причин по яких пояснюється вимирання динозаврів в даний час дуже багато. Самими ходовими вважаються версії про те, нібито на землю впав здоровенний астероїд, який і знищив всіх динозаврів, але тоді б і зникли всі види вищих тварин. Другою версією вважається, що на Землю прийшов льодовиковий період у зв`язку з постійною міграцією полюсів і так як динозаври були холоднокровні тварини, то вони просто не змогли пережити його на відміну від вищих теплокровних. Вдалося врятуватися лише дрібним ящіркам, які сховалися в затишних місцях. У нинішні часи залишки динозаврів знаходять по всій планеті в самих різних місцях. Ці залишки збирають в здоровенні скелети і розміщують в палеонтологічних музеях, щоб люди мали хоч якесь уявлення про цих древніх тварин.

В онлайн іграх вони представлені, як дуже веселі тварини, які не зможуть принести багато шкоди. Ви будете брати участь в самих захоплюючих пригодах з цими доісторичними рептиліями і насолоджуватися прекрасною грою.