Ігри дикий захід онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри дикий захід грати онлайн

Ех, ці старі добрі часи, коли був закон один для всіх - закон кулі! У кого куля була швидша той і був прав. А пригадати лише легендарного Джессі Джеймса, якого боялися всі і вся, а також його конкурента в бандитському бізнесі Джоні Рінго. Два цих парубка сіяли паніку на жителів багатьох штатів на дикому заході. Лише ось закінчили ці хлопці так само швидко як і були їх же кулі, від рук інших бандитів. Джесі зрадили його ж коллеги, а Джоні був застрелений невідомим. Цим подіям звичайно ж були дуже раді місцеві шерифи, які вели з ними непосильну боротьбу. За голови цих бандитів були встановлені великі винагороди і мисливці за головами щосили на них полювали.

Одним словом часи були ще ті, розслаблятися було ніколи, а то можна було запросто отримати кулю в скроню. Ось ми і пропонуємо Вам поринути в світ дикого заходу в цих онлайн іграх, відчути цю атмосферу, як це було в ті лихі роки, насолодитися перестрілками і іншою красою ігор про дикий захід.

Тільки в онлайн іграх, які представлені в цьому жанрі Ви зможете позмагатися в тому, хто швидше дістане револьвер з кобури і хто швидше може з нього вистрілити. До речі, в ті часи автоматичної зброї ще не було, та й нормальних пістолетів не було в яких можна було виробляти один постріл за іншим. Були револьвери в яких стояв барабан із патронами і щоб справити кожен постріл, потрібно було постійно бити по ударнику, не плутайте з спусковим гачком. Патронів в барабан ставилося не велика кількість, близько 6 штук, тому довго стріляти не можливо було й треба було частіше перезаряджати зброю. Ще однією зброєю, яка була в ті часи була довга гладкоствольна рушниця. Рушницею зазвичай користувалися шерифи. Для бандитів, які займалися пограбуванням, рушниця була не самою практичною зброєю. Також рушницю використовували для полювання на кабанів та інших звірів.

Дикий захід тих часів відрізнявся своєю унікальною культурою. Були певні напрямки в музиці. Люди своєрідно проводили час під кантрі музику. Щонеділі ходили до церкви, а вечорами влаштовувався якесь міське свято, на яке міг прийти будь-який бажаючий. Заселення Америки почалося зі сходу і там рівень культури був вище, але захід намагався не відставати від сходу і робив свій величезний внесок у розвиток культури сучасної Америки. Якщо Ви хочете перейнятися духом тих часів, то в онлайн іграх Ви зможете знайти багато чого, що нагадує про ті славні часи того місця.