Ігри про діда мороза грати онлайн

Чи вірите Ви в Діда Мороза? Це питання дуже часто звучить, але воно не потребує відповіді. Всі люди хочуть вірити в якусь казку, в те, що можливо десь є на північному полюсі такий стариган, який займається заготівлею подарунків для слухняних дітей, а потім у новорічну ніч роздає ці подарунки дітям. Але тільки якщо вони слухалися своїх батьків весь рік. Дід Мороз - це слов`янська назва чарівного персонажа, який приносить дітям не тільки подарунки, а й багато радості під час зустрічі нового року. В Америці його називають Санта Клаус, десь - святий Миколай, десь Єлопукі, але хоч і назви можуть сильно відрізнятися, але місія у всіх одна - радувати дитячі серця.

У країнах пострадянського простору Дід Мороз ходить завжди зі Снігуркою. Снігуронька це внучка Діда, вона допомагає роздавати дітям подарунки і знає дуже багато пісень і танців, дідусь вже старенький і просто не може обійтися без такої молодої помічниці. Як Дід Мороз, так і снігуронька завжди дуже красиво одягнені, на них шикарні блискучі вбрання з усякими стразами. Дід одягнений у синє або червоне пальто, снігуронька в хутряну шубку. Головними атрибутами діда є його довга ступа на яку він спирається і мішок з подарунками. Мішок не має дна і там зберігаються подарунки для всіх дітей світу. Пересуваються вони на санках або ж пішки. У Санта Клауса є літаючі санки з оленями і йому дуже легко пересуватися і може дістатися швидко в потрібне місце, а ось Дідусеві Морозу з транспортом пощастило трохи менше, але теж встигає за новорічну ніч обійти всіх діток.

В період новорічних свят дідів морозів можна побачити де завгодно і в якій завгодно кількості. Вони ходять по вулицях, розважають дітей і фотографуються з дітьми, показують якісь фокуси або розповідають веселі історії зі свого життя. Діди морози беруть участь у різних святах, у ранках у дитячому садку, в школі і навіть на якихось шоу або виступах. Вони може і не є справжніми Морозами, але дуже хочеться вірити, що вони якось пов`язані з справжнім і можуть передати йому побажання дітей, які з`явилися у них за весь рік. Найщиріші і бажані мрії все таки можуть здійсниться, головне повірити в їх реалізацію та Дід Мороз Вам точно трохи допоможе.

У флеш іграх Вам потрібно буде допомагати Дідові Морозу справлятися з різними труднощами, які виникають у нього в новорічну ніч. Він може не встигати роздати всім дітям подарунки і потребує Вашої не великий допомоги або ж потрібна допомога у заготівлі подарунків. Допоможіть йому, щоб він встиг виконати бажання багатьох діток і можливо допоміг з Вашими бажаннями.