Ігри денді онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри денді також відносяться до категорій

Gravity Defied Pacman Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Інопланетяни Інтелектуальні ігри Арена Астероїди Атака Бігалки Бігати й стрибати Битви Блоки Бомбермен Бомби Боулінг Бродилки для хлопчиків Війни Вертольоти Взривалки Вогонь і вода Геометрія Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки на велосипедах Гонки на мотоциклах Гриби Дінозаври Денді ігри Дитячі гонки Дракони Експедиції Екстрим Екшн Жуки Замки Захист Збиралки Зброя Зима Знайти вихід Квести Кольорові блоки Комахи Контра Космічні ігри Космос Лабіринти Лабіринти для дітей Людина-павук Магія Маріо Медведі Мотоцикли На спритність Онлайн ігри Острів Подорожі Покемони Полювання Пригалки Принцеси Прості ігри Реакція Ретро ігри Руйнування Рушниці Рятувалки Сонік Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Стрибки Танчики Теніс Тетріс Тир Фентезі Хелловін Черепашки-ніндзя Шоу Шутери

Ігри денді онлайн

Денді - це ігрова консоль, популярна на початку 90-х років минулого сторіччя, в народі звана 8-бітна приставка. Приставка підключалася до телевізора, до неї були спеціальні картриджі, на яких були записані іграшки, картриджі не можна було перезаписати. До приставки підключалися два джойстика, а також пістолет. Приставка була розрахована на двох гравців, більшість ігор саме такими й були, хоча бували і додатки розраховані і на одного гравця, але це як виняток. З пістолета можна було стріляти по різних мішенях, але це було популярно для дітей молодших віків. В інші грали як діти, так і підлітки, так і дорослі. З плином часу ігрові консолі розвивалися, з`являлися 16-ти бітові, 32-х бітові і так далі, поки з цього і не вийшли Соні Плейстейшн.

Багато ігор через приставки потихеньку мігрували на своїх старших побратимів, таких як Соні Плейстейшн, а потім і на сучасні пристрої - мобільні телефони, планшети, комп`ютери. Це легко зрозуміти, адже Супер Маріо, який народився саме на 8-бітній приставці досі тримає свою популярність, хоча приставки вже давно не використовуються і зараз потрібно додати зусиль, щоб знайти місце, де купити приставку. Усі, хто мав цю консоль, відмінно пам`ятають стару добру гру Контра, в якій озброєні хлопці билися з великою кількістю війська, пізніше була створена комп`ютерна гра, яка і близько не була схожа на свого предка. А весела розважальна гра Батлтодс, яку зараз ніде і не зустрінеш в аналогах на комп`ютерних іграх. Ось Мортал Комбат, який вперше з`явився на 8-бітній приставці, швидко набрав популярність і незабаром переселився на інші пристрої.

Власне Денді ігри користувалися своєю величезною популярністю тому, що в ті часи не було кольорових пристроїв з широкою здатністю графіки, зручне управління через джойстики дозволяло повноцінно насолоджуватися ігровим процесом. Уже після створення потужних комп`ютерів з високою продуктивність і кольорових моніторів, які могли працювати з високою роздільною здатністю, приставки почали втрачати свою популярність. До того ж можливість підключення джойстиків з`явилася і на комп`ютерах.

В флеш додатки запропоновані на цій сторінці буде цікаво грати народженим в 80-90-х роках, вони то і застали дику популярність цих ігор коли були підлітками і самі напевно в них грали цілими ночами. Правда варто додати що крім класичних версій, в онлайн версіях є й дещо модернізовані копії. Пориньте у світ безтурботності і згадайте своє дитинство і юність граючи в ці безкоштовні флешки онлайн.