Ігри про дельфінів

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток дельфіни

Це ігри про дельфіна, який може виконувати самі різні трюки. Таких ігор багато на нашому сайті, і ви зможете вибрати будь-яку, вподобану вам гру.

Наприклад, гра про дельфіна, в якій відроджуються добрі відносини між ним і русалкою. Дельфіни вважаються дуже розумними тваринами. Розробники гри розробили таку сюжетну лінію, що колись дельфіни були хитрими і не такими розумними. Сталося так тому, що проводячи під водою довгий час, вони стали самотніми і їм стало дуже дискомфортно. Русалка, яка постійно перебувала поряд з нашим героєм, допомогла дельфіна знайти друзів і не відчувати себе самотнім. У цій грі вам потрібно одягнути красиво і дельфіна, і русалку.

Інші ігри про дельфінів - це змагання, в яких беруть участь дельфіни. Ваша мета - навчити всьому вашого дельфіна, щоб на змаганні він виступив краще за всіх, і виконав всі трюки відмінно. Ваш дельфін - найрозумніший в аквапарку. А ваше завдання - зробити його кращим. Ви повинні стати відмінним тренером. І якщо ви зможете навчити свого дельфіна виконання складних трюків, зможете отримати бонус. Тренування ви будете проводити в океані, щоб дельфін почувався вільно. Тренувати дельфіна ви будете за допомогою стрілок на клавіатурі. У цій грі ви обов`язково станете найкращим тренером, а ваш дельфін - кращим гравцем.

Ігри про дельфінів дозволять вам провести незабутню подорож у море. Протягом усієї подорожі вам потрібно буде збирати зірочки. Кожен рівень гри стає все складніше, і тому грати в цю гру не набридає, а стає все цікавіше. Якщо ви любите море і дельфінів, то ці ігри для вас. Отримуйте справжню насолоду від цієї веселої і захоплюючої гри.

У іграх про дельфінів ви зможете наряджати їх в різне вбрання. Навчіться виконувати самі незвичайні трюки. Будете стрибати через обруч. Варто тільки спробувати і вам дуже сподобається.

Від ігор з дельфінами отримуєш тільки позитивні відчуття. Просто вони як живі, грають під водою кільцями. В іграх ви зможете керувати дельфіном, який виступає артистом в дельфінарії. Виконуючи різні стрибки і підкоряючись командам дресирувальника, ви і ваш герой отримаєте рибку. А, найголовніше, любов глядачів. Щоб дізнатися, які трюки потрібно виконати, під водою для вас дано підказки. Заробивши гроші від виступів, ви зможете здобувати в магазині найкрасивіші вбрання для свого дельфіна.