Ігри Даша

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Даша ігри онлайн також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Їжа Інтерєр Автомобілі Більярд Баскетбол Будівництво Будинок Бульбашки Велосипеди Вертольоти Вода Гардероб Гольф Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки на автомобілях Гонки на велосипедах Гонки на мотоциклах Готувати їжу Даша мандрівниця Даша слідопит Дизайн Дитячі гонки Дитячий садок Догляд за малюками Догляд за тваринами Доглядання Дора Експедиції Зима Знайди відмінності Знайти вихід Картинки Карточні ігри Кафе Квіти Квести Косметика Кулінарія Кухня Лікарня Лабіринти Лучник Мавпи Магія Макіяж Маша і ведмідь Машини Метелики Мода Мотоцикли Музика Небо Образ Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Пікселі Пірати Пазли Пасьянс Перевдягалки Перевезення Перукарня Пляж Поїзда Повар Подорожі Поні Потяги Пошук предметів Прибирання Пригалки Ралі Рецепти Рибалка Сукні Теніс Уважність Фарби Феї Ферма Хелловін Школа Шукати предмети

Ігри Даша дослідниця

Ви ще не знайомі? Знайомтеся з дівчинкою Норою. Але в різних країнах її звуть по-різному. Ми її звемо Даша. Даша постійно шукає нові знайомства, і в неї багато друзів. Подорожувати Даша дуже любить. Всі її друзі беруть активну участь у її пригодах. Вас вона теж запрошує взяти участь в них. Разом з нею ви пройдете по лісових вузькими стежками, відвідайте ферму, в якій дуже весело, побуваєте в саду, де ростуть прекрасні квіти, будете шукати скарби піратів.

Вашим малюкам буде дуже цікаво і корисно подорожувати з Дашею, бо вона допоможе їм пізнати світ. Ігри про Дашу засновані на популярному мультсеріалі, який став любимим багатьма дітьми.

У всіх її пригодах їй допомагає розмовляюча карта, підказками про її маршрут і дорогу. Героїв, які подорожують з Дашею, ви прекрасно знаєте по мультфільму.

Ця весела і спритна дівчинка постійно вчиться і дуже любить цим займатися. Відмінний приклад вашим дітям, щоб наслідувати її. Ви не знаходите? Як цікаво буде малюкам займатися з нею, адже все проходить ненав`язливо, в ігровій формі. Подорожуючи з Дашею, ви багато чого побачите нового, багато чого цікавого дізнаєтесь. Подорожуючи і знайомлячись з новими місцями і новими друзями, Даша постійно чогось навчається. Вона доставляє замовлення, збирає пазли, знаходить відмінності і робить багато іншого.

Але їй дуже потрібна допомога її друзів, тобто ваша. Всі такі ігри - це якась певна дія. У кожній грі Даша разом з її друзями долає самі різні перешкоди, вирішує складні завдання й важкі головоломки. І тут їй допоможе справжній друг, а це можеш бути ти.

І кожного разу Даша, а разом з нею і ви, дізнаєтеся щось зовсім нове. Наприклад, назви тварин і рослин, нове слово, російською або англійською мовою, рішення математичної задачі. Лисиць Шахрай теж подорожує з Дашею, вміє говорити і часто намагається перешкодити Даші, крадучи щонебудь і ховаючи. І тоді ви, граючи в ці ігри, допоможете Даші знайти загублені предмети.

Маленькі діти - дуже допитливі. І ігри для дітей про Дашу слідопита їм дуже сподобаються. У цих іграх немає ніякої жорстокості і злоби. Добрі ігри допоможуть вашим дітям зробити свої відкриття, дізнатися нові для себе слова і запам`ятати цифри. Ігри разом у Дашею навчать маленьких гравців винахідливості і такої важливої якості, як взаємовиручка. Будь-яка гра про Дашу Мандрівницю поведе до непізнаного і допоможе дітям полюбити вчитися.