Ігри контр-страйк

Гра контра є першою грою в серії бойовиків. Свою назву вона отримала від слова «Contras». Так називали загони повстанців з Нікарагуа. Людей, які люблять по -справжньому фільми про бойовиків, ця гра підкорила відразу.

З`явившись в 1988 році графіка цієї гри була в ті часи чудова. На атмосферу цієї гри впливало її виконання. Гравець опинявся відразу ж в епіцентрі подій. Якщо дія відбувалася на острові, гравець реально бачив себе на кручі, навколо зелена трава і текуча вода. Гори з білими шапками снігу, повне зірок нічне небо. І гравець вживався в гру повністю.

Кожен рівень стає складніше попереднього. Самі різні супротивники, які насуваються з усіх боків, величезна кількість і різноманітність зброї. Для того, щоб впоратися зі своїм ворогом і перемогти його, потрібні спритність, реакція і вправність.

У Росії частіше зустрічається американська версія гри, тому що вийшла вона раніше. Але в японській версії дуже цікава і яскрава графіка, і в деякі пейзажі добавлена ​​анімація.

Головні герої своїм зовнішнім виглядом дуже нагадують героїв Шварцнегера і Сільвестра Сталлоне.

З перших днів своєї появи гра контра стала дуже популярною і затребуваною. Її популярність не пропала досі. Багато любителів таких ігор не мислять себе без гри Контра. Нехай і графіка у неї проста, і сюжет досить невигадливий, але мільйони користувачів до цих пір грають в цю гру.

Гра цінувалася і цінується за її ігровий процес, який багато хто вважає унікальним. Фанатам цієї гри зовсім байдуже, що не всі персонажі красиві, іноді застряють у стінах. Секрет успіху цієї гри в тому, що в ній дуже продуманий і ретельно вивірений баланс зброї двох сторін, які борються між собою. Чудовий продумані карти. Ветерани цієї гри знають в ній все до гвинтика, можуть вести справжню снайперську війну . У цій грі для повної перемоги потрібно постійно відточувати свою майстерність, здібності та вміння.

Слабкий воїн стає мішенню для свого супротивника. Тому влучність має підвищуватися і при тому, постійно, повинні вивчатися тактичні тонкощі і хитрощі. Потрібно добре знати всі карти і мислити, як стратег. У справжньому бою головним є не вміння добре стріляти, хоча цих дій в грі дуже багато, потрібно мислити правильно і стратегічно. Всі ходи потрібно обігравати на кілька кроків вперед.

І ось вже в недавньому часі був створений популярний і нині шутер під назвою `Counter - Strike`. І назва схоже не дарма, адже творець цього відмінного шутера в дитинстві дуже любив грати в стару -добру Контру. І ось надихнувшись геймплеєм гри була розроблена більш сучасна гра з тривимірною графікою і зображенням від першої особи. У гру можна грати як проти комп`ютера так і проти своїх друзів які сидять за іншими комп`ютерами.

На нашому ж сайті можна пограти в міні ігри жанру Counter - Strike. Всі елементи гри точно такі ж як і в оригінальній грі, тільки можливості дещо обмежені. Такі ігри створені для того щоб гравець зміг відточувати свою майстерність, так би мовити тренувався. Так що вдалих Вам тренувань по контр-страйку!