Ігри про черепах

Ці милі тварини завжди викликають захоплення у маленьких дітей, та й не тільки маленьких і не тільки дітей. З черепахами ми можемо зустрітися в зоопарку, в якомусь тераріумі і навіть у простому болоті. Вони не дуже сильно соромляться людей і можуть пропливати навіть, коли ті їх бачать. Дуже характерною особливістю черепах, яка відрізняє їх від інших видів тварин, є те, що у них на спині знаходиться міцний панцир у який вони можуть ховатися, якщо відчувають біля себе якусь небезпеку. Панцир має дуже велику міцність і має таке ж забарвлення, як і інші частини тіла черепахи.

Черепахи це один із відділів рептилій, по цьому їх фізіологічні особливості і шкіра трохи подібна з іншими плазунами. Існує дуже багато видів цих тварин, які відрізняються своїми розмірами, формою і забарвленням панцира і деякими іншими відмінностями. Вони бувають як морським, які живуть на морських просторах і більшість свого часу проводять саме в морі. А також є наземні, які діляться на прісноводних, що живуть поблизу боліт і водойм та на типово наземних, які з водою контактують мало. Черепахи мають крім верхнього панцира ще й нижній.

У черепах є статевий диморфізм через якого самці часом дуже сильно відрізняються від самок, розміром окремих зовнішніх органів або ж забарвленням панцира. Розмножуються як і всі рептилії яйцями і є турбота про потомство. В принципі черепахи всеїдні, але ті, які живуть на суші воліють різну рослинність в своєму раціоні, а морські ж мешканці можуть харчуватися рибами й іншою морською живністю.

Людина дуже сильно полювала довгий час на черепах, щоб отримати з них м`ясо і панцир, в результаті чого їх чисельність сильно зменшилася, а деякі види зовсім зникли. Також люди відловлюють черепах спеціально, щоб тримати в домашніх умовах в спеціальних тераріумах. Найбільшою популярністю тут користуються маленькі черепахи, які здатні поміститися на долоню.

Ходять дуже багато міфів про швидкість черепах. Іноді навіть людину, яка повільно рухається порівнюють з черепахою. У якомусь роді ці міфи повністю себе виправдовують, але це якщо говорити про швидкість пересування черепах по суші. По воді ж вони плавають дуже швидко і не кожен зможе за ними поганятись. Хоча тут все залежить від конкретного виду черепахи.

В онлайн іграх черепахи себе знайшли і прекрасно там вписуються. У багатьох іграх з черепахами Ви будете дивуватися їх швидкості і тієї спритності, яку вони можуть проявляти. Тут ці цікаві тварини будуть надаватися в різних пригодах з яких Ви будете майстерно допомагати їм вибратися.