Ігри бургер онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток бургери

Буває так, що хочеться їсти, але немає нічого під рукою, а заходити в дорогий ресторан просто немає грошей. Є не поганий варіант, як ситно поїсти і витратити на це мінімум часу і грошей - підживити ситним бургером, які зараз продають практично на кожному розі. Їх продають у кафе, фастфудах, звичайних ларьках і це зручна їжа, хоча не завжди дуже то й корисна, але яка, власне, різниця, якщо шлунок вже прилип до спини.

Бургери бувають різні і з різними начинками. Практично завжди основними складовими будь-якого бургера є хліб. А ось у середину цього хліба або між двома шматочками хліба укладають вже різні інгредієнти. Який же бургер обійдеться без м`яса, туди можуть покласти куряче м`ясо, шинку, яловичину і взагалі, що завгодно. Між м`ясом акуратно укладають якусь зелень, для цього можуть використовувати салат-латук, огірки, помідори, капусту і так далі. Всю цю справу заправляють кетчупом або майонезом, можуть поєднувати всі разом і виходить кетчонез :). Також в бургер може використовуватися варене яйце, як альтернатива м`ясу, може бути додана корейська морквина або якийсь інший салатик. В принципі, бургер це відмінне місце для експериментів і його можна напихати чим завгодно і в якій завгодно кількості.

Якщо говорити про корисність чи шкоду цього продукту, то скоріше він шкідливий. Ступінь шкідливості його визначається совістю виготовлювачів, адже саме вони можуть заощаджувати на продуктах і підсунути покупцеві бургер з зіпсованих продуктів, вони можуть бути не якісними і утримувати велику кількість пестицидів. Навіть якщо всі інгредієнти будуть якісними і відповідати стандартам, то все одно користі від такої їжі буде мало. Різні люди можуть по різному реагувати на неї, у когось це буде роздратування у вигляді прищиків, у когось вона призводить до ожиріння, але тим не менше в суєті міста не у всіх виходить правильно харчуватися.

У флеш іграх Вам доведеться займатися безпосереднім виготовленням бургерів в різних місцях швидкого харчування. Потрібно буде налагодити весь виробничий цикл, щоб люди вчасно отримали таку необхідну їжу. Ви можете спробувати себе в ролі простого працівника, який просто запихає м`ясо в хліб, а також в ролі адміністратора такого закладу. Є ігри, де перед Вами буде поставлено завдання зробити новий дизайн для якогось бургерга, надати йому більш соковитий вигляд. Можна буде ознайомитися з великою кількістю способів приготування і використовуваних інгредієнтів. Ігри створені з максимально простим сюжетом і Ви не витратите багато часу для того, щоб розібратися в якійсь грі, все і так інтуїтивно зрозуміло.