Ігри бросалки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри бросалки також відносяться до категорій

Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Історія Алкоголь Армія Атака Бігалки Бігати й стрибати Баскетбол Битви Бої Бомби Боулінг Бросалки Будинок Велосипеди Веселі ігри Взривалки Влучність Вогонь Вода Вуличні ігри Герої Гноми Гонки на велосипедах Гравіті Дівчата Дінозаври Діти Дартс Дельфіни Джунглі Догляд за тваринами Задачі Зайці Замки Запускалки Захист Збиралки Зброя Зима Золото Зомбі Йетіспорт Катапульти Кидалки Кораблі Коридори Коти Кролики Лучник М`ячик Місто Мавпи Магазин Маріо Медведі Монстри Ніндзя На спритність Новорічні ігри Оборона Однороги Олімпійські ігри Онлайн ігри Підривалки Пінгвіни Пірати Піца Павуки Пародія Angry Birds Пляж Пригалки Прості ігри Реакція Ретро ігри Рибалка Рибки Рогатка Російська рибалка Руйнування Рятувалки Санта Клаус Скупчення Смішарики Сніг Собаки Спанч Боб Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Тир Том і Джері Торт Трюки Турнір Фізика Флінстоуни Фортеці Фрукти Футбол Цукрерки Черепахи Черепашки-ніндзя Шарики Школа Шоу Яйця

Онлайн ігри бросалки

Кидати - не ловити, це завжди набагато легше робити. Але щоб вдало зловити потрібно максимально точно кинути, тому як коли люди перекидають щось один одному, то результат того, що предмет буде спійманий на 80 відсотків залежить від того на скільки вдало він кинутий. Кидання використовується в дуже багатьох сферах нашої життєдіяльності. Найбільш часто кидання використовується в ігрових командних видах спорту, коли один учасник команди перекидає щось іншому учаснику, зазвичай це буває м`яч, але можуть бути і якісь інші предмети. М`ячик кидати легко, та й ловити його не дуже важко, подібні кидки знайшли місце в баскетболі, американському футболі, гандболі і так далі. Професійні спортсмени здійснюють ці кидки з дивовижною легкістю, адже це напевно, найпростіший елемент їхньої гри. Є інші, не командні види спорту, де використовуються кидки, це може бути дартс або метання якогось об`єкта: молота, списа, ядра і так далі. При метанні цих предметів їх уже ніхто не ловить, але тут все повністю залежить від того наскільки сильно або влучно впадає той чи інший предмет. Якщо це дартс, то Вам потрібно буде кидати дротики і тут все залежить наскільки точно Ви їх кинете, теж саме що і кидання ножів у мішень. А якщо Ви кидаєте спис або молот, то тут вирішує все сила, хоча при киданні цих спортивних снарядів використовується слово `метати`, а не `кидати`.

Хлопчики в дитинстві люблять побешкетувати і теж покидати якісь предмети. Найчастіше вони кидають каміння у вікна, але також можуть і кидати ці камені по горобцях, хоча потрапити каменем в горобця дуже складно. Кидати завжди весело, особливо якщо це якийсь цікавий об`єкт і потім можна простежити його траєкторії. До речі, траєкторія польоту запущеного предмета цікавить нас найбільше. Зазвичай траєкторія має вигляд дуги, яка піднімається з місця кидка і опускається до місця приземлення, але якщо гарненько постаратися і кинути предмет так, щоб він у повітрі обертався навколо своєї осі, тоді траєкторія буде мати вельми непередбачуваний вид. Дуже цікаво кидати плоскі камінці у воду і чим менше буде кут їх падіння у воду, тим довше вони будуть стрибати, хлопчики в цьому особливо спритні.

У цьому жанрі зібрані ігри в яких щось, когось або який-небудь предмет потрібно кидати. Кидати можна дротики дартс, можна кидати баскетбольний м`яч в кільце, можна кидати ножі, а можна кидати карлика або ляльок, можна кинути поцілунок або цілий танк. Все це Ви знайдете в цих іграх кидалках.