Ігри боулінг безкоштовно грати онлайн

Чи давно ви грали в боулінг? А може і зовсім не грали? Тоді Вам точно знайдеться, чим тут зайнятися й отримати нові не забуваються емоції від цієї гри. Суть гри знають усі - збити одним кидком всі виставлені кеглі. Стандартно виставляється 10 кеглів і Вам потрібно запускати в них кулю по довгій доріжці. Складність полягає в тому, що ця куля може не долетіти до кінця і скосити свою траєкторію і таким чином не потрапити в ціль зовсім або збити малу кількість кеглів.

Всі процеси в боулінгу автоматизовані і кеглі самі виставляються в кінці доріжки в потрібному порядку, Вам варто тільки брати кулі і запускати по ним. Довжина доріжки теж має свої стандарти і завжди має однакову ширину. Кеглі теж завжди однакового розміру і ваги. А ось кулі можуть мати істотну різницю, вони відрізняються по своїй масі і в кожному нормальному боулінгу колір визначає якусь масу кулі. В основному, чим світліше куля, тим менше її маса. Маса може змінюватися від 6 до 12 кг і кожен гравець може вибрати кулю, яка йому найбільш підійде по вазі.

Правила дуже прості. Гравці по черзі беруть кулі і кидають їх на доріжку так, щоб вони котилися і збивали кеглі. Зазвичай дається по два кидки, а потім йде зміна гравця. Якщо гравець збиває за першим кидком всі кеглі, то він вибиває страйк і більше кидати не може, в наступному колі всі його набрані очки будуть множитися вдвічі. Партія триває до десяти таких кіл, після чого очки підсумовуються і визначається гравець, який переміг.

У всьому світі влаштовується дуже багато чемпіонатів з боулінгу, де змагаються гравці різного рівня підготовки. У таких чемпіонатах може взяти участь будь-який бажаючий, адже вони всі любительського класу. Боулінг не є професійним видом спорту. Хоча після невеликої гри, не підготовлена ​​людина може відчувати дуже сильну крепатуру в м`язах руки, плеча і навіть ніг. Якщо Вам важко кидати кулю, як це роблять стандартним чином, то Ви можете кинути її як завгодно, навіть двома руками з під ніг, тут обмежень практично немає.

Ігри, що тут збираються представляють Вам хорошу можливість пограти в боулінг прям у себе вдома за своїм комп`ютером. Тут багато ігор в яких проводяться великі чемпіонати по цій грі і Ви зможете взяти в них участь і якщо покажете гарний рівень гри, то навіть виграти. Грати в онлайн режимі в боулінг можна абсолютно безкоштовно і у Вас точно не будуть боліти руки або ноги після цієї гри. Так що ласкаво просимо в клуб гравців в онлайн боулінг.