Ігри бомби онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри бомби також відносяться до категорій

3D головоломки Gravity Defied Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Інтелектуальні ігри Автомобілі Арена Армія Більярд Бетмен Битви Бомбермен Бомби Бросалки Війни Вантажівки Вертольоти Веселі ігри Взривалки Вихід з кімнати Влучність Вогонь Вода Волейбол Втеча Гармати Герої Гонки на вантажівках Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по пустелі Губка Боб Дісней Діти Денді ігри Джунглі Екшн Зірки Зайці Запускалки Збиралки Знайди предмети Знайти вихід Золото Золотошукач Зомбі Кільцеві гонки Квести Кольорові ігри Конструкції Кораблі Космос Коти Кролики Літаки Лабіринти для дітей Ланцюги Лодки М`ячик Місто Малюки Маріо Мафія Машини Монстри Морські ігри Мости Мотоцикли На спритність Настільні ігри Небо Оборона Онлайн ігри Підривалки Пінгвіни Пірати Погоня Привиди Пригалки Птахи Реакція Ретро ігри Рибалка Рибки Руйнування Рятувалки Санта Клаус Сапер Свині Скупчення Смайлики Собаки Солдати Спанч Боб Старі ігри Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Тактика Танки Танчики Тир Том і Джері Трансформери Три в ряд Трюки Утікалки Фентезі Шарики Швидкість Школа Шукалки Шутери

Грати безкоштовно в ігри бомби

Бомби - це загальна назва для вибухових пристроїв, які володіють величезною руйнівною потужністю. Працюють за принципом, коли маленьке речовина володіє величезною енергією хімічних зв`язків і при реакції горіння, виділяється величезна кількість енергії, яка дуже швидко вивільняється створюючи високий тиск. Іноді бомби є з осколками і тиск, який утворюється розносить ці осколки на дуже велику відстань, ранячи людей глибокими порізами. Бомби бувають дуже різних параметрів і характеристик. В більшості випадків під бомбою розуміють артилерійський снаряд, яким стріляють із спеціального знаряддя. Але бомби бувають і у вигляді: мін, снарядів, гранат, атомних, хімічних та інших бомб масового ураження. При цьому кожен з цього виду бомб мають багато модифікацій і можуть бути використані різними способами з різних знарядь. До бомб масового ураження відносяться водневі, атомні, квантові та інші бомби з цього роду. Водневі й атомні бомби працюють за тим принципом, що при їх вибуху відбуватися ядерна хімічна реакція в якій один хімічний елемент перетворюється в інший і при цьому відбуваються просто колосальне вивільнення енергії. Квантові бомби засновані на принципі світлового випромінювання, і вражають звичайно квантами, елементарними світловими частками.

Ігри в яких використовуються бомби дуже сильно поширені і користуються величезною популярністю, як у дітей, так і у дорослих. Такі ігри будуть цікаві в першу чергу хлопчиками, адже хлопчики з самого дитинства люблять щось підривати і використовувати руйнівну силу. В більшості таких ігор бомби використовуються у вигляді снарядів, якими стріляють або запускають зі спеціального знаряддя. Але є ігри, де бомбами треба щось мінувати і потім руйнувати, що дуже цікаво. Такі ігри користуються досить великою популярністю, тому що ламати не будувати, а використовуючи таке потужне зброї, як бомби це дуже легко і весело робити. Використання бомб просто необхідно в іграх військової тематики, тому як там в будь-якому випадку потрібна зброя руйнівної дії. Бомби також використовуються і в мирних цілей для руйнування старих будівель або конструкцій, або для того створення нової дороги під землею або в горах. У будь-якому випадку бомби завжди було цікаво і весело підривати.