Грати в ігри Бомбермен

Головним антигероєм для сапера є Бомбермен, який на відміну від свого супротивника займається не знищенням бомб, а навпаки - їх розстановкою. Ви, напевно, вже давно знайомі з бомберменом, який ставить бомби у вузьких коридорах і займається знищенням цегляних, бетонних стінок та інших персонажів, які знаходяться в рівні.

Ще давно Бомбермен був типово денді грою в якій потрібно було керувати товстеньким, але дуже швидким героєм і ставити бомби в різних частинах рівня. Бомби він ставив для знищення дивних тварин, які пересувалися по рівню. У грі було багато рівнів, які відрізнялися ландшафтом і персонажами, яких потрібно було підривати. З часом Бомбермен з`явився і в комп`ютерній версії, хоча все також саме залишилося. Також з цією грою можна зустрітися на мобільних пристроях або планшетах. Сучасних версій комп`ютерної гри з крутою графікою і захоплюючим геймплеєм не було випущено, але тим не менше була створена велика кількість онлайн ігор в яких є різноманітні варіанти головного героя і здібностей, яким він володіє. Також в онлайн версіях можна зустріти бомбермена в самих незвичайних місцях, десь він знищує прибульця на космічному кораблі в далекому космосі, в іншій грі він може пересуватися по джунглях і займатися знищенням чудовиськ, які завелися в цих непрохідних нетрях. Крім того, місцем проведення дій гри можуть бути звичайні заводи, парковки, підземелля та інші лабіринти. Автори кожної гри намагаються створити максимально цікавий сюжет і наситити героя гри різноманітними унікальними можливостями.

Є також варіанти гри в яких потрібно буде знищувати не монстрів, які вільно пересуваються по рівню, а битися з таким же бомберменом, який полює на Вас. Азарт у такій грі збільшується, адже Ви виступаєте одночасно і мисливцем, і жертвою. Також існують варіанти цієї гри, де можна грати вдвох, тобто Ви можете посадити поруч свого друга і позмагатися з ним, хто більш перевірений і спритний.

Дана гра може порадувати своїх гравців великою кількістю удосконалень, які можна проводити. Спочатку герой гри може ставити тільки одну бомбу, яка має невеликий радіус ураження. Руйнуючи стінки, можна виявляти в них різні апгрейди, які збільшують довжину вибухової хвилі і кількість бомб, які можна одночасно ставити. Також можна знайти пристрої за допомогою яких бомб будуть вибухати не із затримкою, а після детонації. Також є спеціальні чоботи в яких головних герой буде швидше бігати. І як у будь-якій аркаді існують додаткові життя і здоров`я, загалом Ви зможете знайти багато корисного, якщо будете руйнувати всі стінки, які знаходяться на Вашому шляху.