Ігри бокс безкоштовно грати

Офіційно дозволений в певних рамках мордобій і є боксом. Тут два здоровенних чоловіки б`ють один одному по обличчю в рукавичках, намагаючись звалити свого супротивника з ніг. Бокс має дуже велику популярність, бій може збирати багато глядачів у залі і також за екранами телевізорів, коли він транслюється по ТБ.

Правила боксу дуже прості. Суперники зустрічаються на закритому рингу, де і проводять весь поєдинок. Б`ються в м`яких рукавичках, щоб не розсікати обличчя і тулуб супротивника, а доводити його до виснаження. Бити можна тільки по голові та тулубу, нижче пояса бити суворо заборонено, також в професійному боксі забороняється бити в потилицю супротивника, щоб не завдати дуже важких травм. Весь бій розділений на 12 раундів, тривалість кожного раунду 3 хвилини. Головним завданням кожного учасника відпрацювати супротивника так, щоб він упав у нокаут, тобто лежав більше 10 секунд і не міг піднятися. Також може бути технічний нокаут, коли суперник просто відмовляється вести далі бій або ж бій зупиняє суддя або лікра унаслідок тяжких травм, які не дають далі продовжувати поєдинок. Іноді бій триває всі 12 раундів і в такому випадку перемагає той, хто набрав більше очок. Очки рахуються по влучно нанесеним ударом, чим більше їх було зроблено, тим більше очок зараховується. Звичайне падіння в боксі, яке не тягне за собою жодних наслідків - називається нокдаун. Він трапляється в тому випадку, якщо один із суперників просто втрачає рівновагу.

Суперники в боксі в основному б`ються за отримання чемпіонського поясу. Поясів є дуже багато і всі вони можуть бути в різних вагових категоріях. Є вагові категорії починаючи від 47 кг, який називається мінімальна вага і закінчуючи понад 91 кг, який називається суперважка вага. Всі вони мають крок в 4-8 кг. Пояси в боксі є за версією ВБА - Всесвітньої боксерської асоціації, ВБР - Всесвітня боксерська рада, МБФ - Міжнародна боксерська федерація, ВБО - Всесвітня боксерська організація і в деяких інших версіях.

Відомими боксерами у надважкій вазі є брати Клички, які дуже популярні в усьому світі. Вони володіють всіма чемпіонськими поясами у своїй ваговій категорії і на даний момент не мають серйозних противників для своїх поясів.

Тут підібрані цікаві ігри в яких Ви зможете відчути себе на боксерському рингу і спробувати здобути перемогу. Тут набагато простіше, ніж у справжньому боксі і зовсім немає травм, а інтерес до цієї спортивної дисципліни такий же, як і в реальному світі. Грайте і насолоджуйтеся відмінним боксом, який ми Вам пропонуємо.