Ігри бої

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри бої

Так склалося, що всі конфлікти, які виникали на Землі за всю історію людства, вирішувалися тільки за допомогою силового протистояння - битви. А першопричиною всіх земних конфліктів були природні ресурси - територія, корисні копалини, земля, водні ресурси і так далі. Можна розглянути простий приклад причини виникнення баталій в стародавні часи. На зорі своєї появи людське землеробство представляло форму кочування. Тобто, людина обробляла одну ділянка землі кілька років, поки там повністю не вироджувалася земля. Після цього, доводилося кочувати на нові землі, де часто вже мешкали інші люди, в результаті цього з`являвся конфлікт, який моментально переростав у важкий бій. У результаті такого протистояння могло гинути багато людей, як з одного табору, так і з іншого, що доводило дурість такої битви. Якщо подивитися на світову історію людства, то так відбувалося в усі періоди історії. Людська дурість перевершувала розумну логіку, в результаті чого гинули невинні люди. Скільки загинуло людей у ​​часи походів Олександра Македонського і Юлія Цезаря, імперії, яких досягали колосальних розмірів. Після них приходили нові правителі, які проводили своє життя в постійних боях, забираючи мільйони людських життів. Найбільшими імперіями за весь період існування людства можна сміливо назвати Британську імперію, яка без особливих битв змогла колонізувати майже половину простору суші на планеті. Після Британської імперії можна виділити Монгольську орду, яка в результаті постійних набігів і битв, відвоювала величезну кількість Євроазіатського материка. Можна виділяти ще багато великих імперій, які захоплювали чужі землі тільки за допомогою бою.

Само собою бій проходить з використанням величезної кількості війська, зброї та спеціальних військових навичок. Для того, щоб провести дійсно ефективний бій, головнокомандувач війська повинен володіти спеціальними військовими знаннями, розуміти як розставити свої війська і як краще завдати удару своєму супротивникові.

У цьому жанрі онлайн ігор Ви зможете побувати в різних боях, які проходили за історію людства. Крім того, в різних іграх, Ви можете побувати як у ролі головнокомандувача армії, так і в ролі простого воїна, який перебуває зі зброєю в руках на полі бою. Залежно від того, який період історії перед Вами і яка Ваша роль у тому чи іншому бої, такою зброєю Ви і будете керувати. Візьміть участь у найжорстокіших боях, які коли-небудь були на планеті Земля.