Ігри біологія онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри з біології

Біологія - широка наука, яка займається вивченням живих організмів. Живі організми здатні рости і розвиватися, створювати собі подібних, переробляти органічні речовини і навпаки, створювати з неорганічних органічні, як це роблять рослини. Біологія - це збірна назва кількох десятків, а то і сотень наук, які розглядають самі окремі типи і класи живого світу. Так, наприклад, біологія рослин називається ботанікою, яка в свою чергу ділиться на ботаніку вищих і нижчих рослин, які теж діляться на більш індивідуальні науки. Біологія тварин називається зоологією і ясна річ, що ділиться ще на десятки інших наук. Також не варто забувати про такі здоровенні розділи біології, як вірусологія, мікологія, бактеріологія, генетика, селекція, екологія, мікробіологія і так далі. Кожна ця наука є дуже великим розділом біології, які займаються тими чи іншими проблемами.

Біологію починають вивчати ще зі шкільної лави і багато дітей вибирають її, як основну наука для подальшого свого вчення. Наука дуже цікава, тому що той живий світ, який нас оточує дуже різноманітний і багатий найдивовижнішими формами життя. До того ж біологія є стартом для багатьох наук, які займаються найгострішими проблемами, які вимагають негайного рішення. Біологія дуже тісно переплітається з такими широкими науками, як хімія, адже в основі будь-якого життя лежать біохімічні процеси, фізика - адже в основі будь-якого матеріального руху лежать фізичні процеси, математика - так як це цариця всіх наук і цей список можна продовжувати і продовжувати, перетинаючи різними сторонами з біологією.

Біологія, яка представлена ​​в іграх дуже цікава і представлена ​​в основному на молекулярному і клітинному рівнях. Звичайно, всі ігри в яких є якісь тварини або рослину можна віднести до біології, але тут представлені ігри в яких біологія представлена ​​з самих своїх яскравих сторін, а саме там де безпосередньо відбуваються якісь біологічно або біохімічні процеси. Всім починаючим вченим це буде дуже цікаво і корисно, тому що біологічні процеси в іграх це дуже красиві і просто фантастичні. Граємо в ігри з даної категорії, отримуємо нові знання в галузі біології і просто відмінно проводимо час за своєю улюбленою грою.