Ігри бігалки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри онлайн бігалки також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Автомобілі Алкоголь Арена Бігалки Бігати й стрибати Бійці Бен 10 Бродилки для хлопчиків Бросалки Війни Вогонь Втеча Герої Гравіті Гроші Губка Боб Денді ігри Дороги Дракони Екшн Задачі Зайці Збиралки Зброя Змагання Знаменитості Зомбі Казки Квести Кобвої Конвеєр Коридори Коти Кролики Лікарня Літаки Лабіринти Лабіринти для дітей Лицарі Людина-павук Місто Магія Майбутнє Мама Маріо Медицина Монстри Море Морські ігри Мурашки Ніндзя На спритність Небо Олімпійські ігри Паркур Подорожі Полювання Привиди Пригалки Прості ігри Птахи Ракети Реакція Рейнджери Рятувалки Свині Скубі-Ду Смішарики Собаки Спанч Боб Стрілялки для хлопчиків Страшилки Страшні ігри Стрибки Тото Уважність Утікалки Фентезі Футбол Халк Швидкість Школа Шутери

Грати в ігри бігалки

Бігати уміють всі здорові люди, тварини і навіть вже роботи, які створені людиною. Для тварин біг особливо важливий, тому як часто саме від нього залежить життя тварини. Біг по своїй суті, це спосіб пересування, швидкого пересування під час якого інтенсивно працюють найбільші мишци ніг і активно виділяється велика кількость енергії. Ось по цьому біг є дуже енергоємним процесом, який потребує безлічі сил і енергії, що у свою чергу веде до необхідності вибору правильного харчування, яке містить велику кількість вуглеводів і білків. Біг є дуже корисним процессом, тому як він добре розвиває загальну фізичну форму і укріплює здоров`я. Є різні варіанти бігу, як біг підтюпцем, при якому легко навантажуються м`язи всього тіла, так і швидкий біг при якому сильно навантажуються м`язи ніг. Бігом корисно займатися в будь-якому віці і особливо він буде корисний, якщо ним займатися в місцях, де максимальна кількість свіжого повітря, тому що дихати забрудненим повітрям під час бігу, украй погано. Бігати потрібно починати по небагато, інакше для фізично не підготовленої людини це буде лише шкідливо. Спочатку варто виходити на прогулянки, бистру ходьбу, потім починати бігати легким підтюпцем, а потім вже давати навантаження більше.

Більшість активних видів спорту, особливо командних, засновані саме на бігу. І в цих видах спорту, чим швидше всі члени команди, тим більше шансів у них виграти. Є однойменні легкоатлетичні види спорту, як біг, біг з перешкодами, марафонський біг і так далі. Особливо цікавий марафонський біг, які заснований на довгому забігу в декілька десятків кілометрів, в основному більше п`ятдесяти кілометрів.

Багато активних ігор використовують біг, але є ігри, які навіть засновані на бігу і чим краще Ви там покажете результат, тим більше шансів зайняти призове місце. Такі ігри розвивають в дітях любов до спорту і до здорового способу життя, що дуже корисно для дітей будь-яких віків. І чим більше у нас буде спортивних дітей, тим краща ситуація буде з їх здоров`ям. Адже як мовиться: `Рух - це життя`. І біг дуже добре забезпечує цим рухом.