Бетмен гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Бетмен ігри грати безкоштовно онлайн

Нічний герой, який на половину людина, а на половину кажан. Звичайно ж це Бетмен. Всі дуже захоплюються цим героєм і, напевно, у кожного хлопчиська в дитинстві була іграшка у вигляді цього героя. На ньому завжди чорний плащ, маска на обличчі, яка має форму голови кажана з стирчачими вгору вухами, дуже сильний захисний щит на тілі, спеціальні рукавички і чоботи. В принципі Бетмен не володіє якоюсь понад силою або магічними здібностями. Це проста людина, як ми з Вами, просто в міру свого стану, він дозволив створити для себе дуже багато технічних винаходів, які допомагають йому боротися з різними злочинцями. Він оснащений різними карабінами, якими може чіплятися за конструкції, у нього є спеціальна зброя, яку він може запускати в своїх ворогів.

Особливий предметом, які вимагає уваги є машина бетмена. Це досконалий в технологічному плані супер-кар, який володіє дуже великою динамікою і може розвивати не малу швидкість. Сама машина має максимально загострений дизайн, як у якогось спортивного боліда. У середині встановлено багато техніки, яка допомагає Бетмену відстежувати лиходіїв і дуже швидко їх знаходити. Кузов машини покритий броньованим металом і таким же броньованим склом.

За сюжетом фільмів про Бетмена, він також як і його приятель супермен живе подвійним життям. У звичайний час він успішний бізнесмен з дуже великим статком, який займається благодійністю, але коли мешканці міста потребують його допомоги він одягає костюм бетмена і тут же відправляється на допомогу, допомагати слабким і беззахисним. До речі, для того щоб викликати допомогу від бетмена він подарував жителям міста спеціальний прожектор, який світить в небо з його емблемою, саме по ньому Бетмен і орієнтується в разі потреби.

Було знято дуже багато епізодів фільму, де йому доводилося боротися з різними злочинцями, які вчинили замах як на саме місто, так і на цілий світ. З деякими він з легкістю справлявся, а деякі давали йому дуже багато клопоту, але ці фільми завжди дуже цікаво дивитися, адже хочеться побачити, що головний герой придумає цього разу, щоб вирішити ту чи іншу проблему в місті. Був також знятий і мультик, який користувався не меншою популярністю.

В онлайн іграх Ви зможете ближче познайомитися з цим героєм. І на власній шкурі відчути всі проблеми з якими він буває стикається. Тут зібрано максимальну кількість ігор, які були випущені з бетменом. Грайте і насолоджуйтеся пригодами зі своїм улюбленим героєм.