Бен 10 гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри бен 10 також відносяться до категорій

3D ігри 3D гонки Pacman Ігри для дітей 3-х років Ігри на увагу Інопланетяни Інтелектуальні ігри Автомобілі Бігалки Бігати й стрибати Баскетбол Бен 10 Битви Вантажівки Вертольоти Влучність Вогонь Волейбол Гольф Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Гонки по пустелі Дитячі гонки Дороги Дріфт Екстрим Екшн Запам`яталки Збиралки Зима Знайди пару Золото Зомбі Зума Картинки Карточні ігри Космічні ігри Космос Лабіринти Лабіринти для дітей Лицарі Лодки Лучник М`ячик Мафія Монстри Мотоцикли Ніндзя Пазли Паркур Пасьянс Пенальті Пляж Побачення Погоня Подорожі Рибалка Рибки Російська рибалка Руйнування Рятувалки Скейт Сніг Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Страшилки Стрибки Теніс Трюки Турнір Уважність Фізика Фермер Швидкісний спуск Швидкість Шутери

Безкоштовні ігри бен 10 грати онлайн

Американська кіноіндустрія постійно радує нас новими мультсеріалами, так ще в 2004 році був створений цікавий комікс про хлопчика Бена, за мотивами якого незабаром був знятий мультик. Історія розповідає про простого хлопця, який навчається у звичайній американській школі, його життя особливо не відрізняється від інших підлітків, він як і всі хлопчики в його віці мріє про фантастичні пригоди і доблесні подвиги. Одного разу він зі своє сестрою і дідусем відправляються на кемпінг в ліс. Бен думає, що це буде чергова нудна подія в його житті, яка не принесе нічого цікавого. Якось прогулюючись по лісі, він знаходить дивний предмет, який нагадує годинник. З цікавості, хлопчик вирішує одягнути цей предмет собі на руку і тут відбувається непередбачуване. Цей предмет на руці вбирає ДНК Бена і назавжди прив`язується до цього хлопчика, а сам Бен набуває чинності 10 космічних героїв, які володіють супер можливостями. Він може ставати за своїм бажанням одним з цих космічних героїв у будь-який час, хлопчик стає Беном 10. Але дана сила була дана йому не просто так, а для того, щоб обороняти землю від інопланетної загрози. У кожній серії мультика, йому доводиться зустрічатися все з новими ворогами, які щоразу сильніше і сильніше. Також він дізнається таємницю про свою сестру і дідуся, як виявляється, вони теж уже давно замішані у цих фантастичних справах. По ходу мультика Бен 10 зустрічається з різними інопланетними ворогами, а також з іншими союзниками, які представляють інші цивілізації, в тому числі йому доводиться знайомитися з творцем даного годинника. Мрія Бена здійснюється, таким чином він потрапляє в круговорот фантастичних дій, які стають частиною його життя. Він продовжує ходити до школи, займається все тими ж справами, але у вільний час рятує Землю від всілякої загрози з космосу. У нього обманним маневром намагаються забрати цей годинник, щоб використовувати для знищення природи, але хлопчикові вдається своєчасно їх врятувати. Якщо Вас зацікавив сюжет, то варто подивитися хоча б першу серію даного мультика.

У даному жанрі Ви зможете познайомитися з Беном 10, який є героєм багатьох ігор. Після популярності даного мультика, було прийнято рішення про виробництво онлайн ігор з його участю і на даний момент тут представлена ​​невелика збірка ігор, де він виступає в самих різних образах і ролях. В одній грі Бен бореться з позаземною цивілізацією, а в іншій може абсолютно спокійно їхати на якомусь тракторі. Хлопчику ніколи не буває нудно, адже він сам може придумати для себе якесь заняття. Але боротьба за Землю стає основною його роботою в цьому жанрі ігор, після того, як він знайшов цей фантастичний предмет, то його спокійне життя закінчилося. Вам може потрапляти гра, яка охоплює шкільні будні цього хлопчика, подивитися, як він вчиться в школі, теж буде цікаво багатьом його шанувальникам.