Ігри про бджіл

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн гра бджоли

Одні з найдивовижніших і найбільш організованих комах - це бджоли. Бджоли, як ніякі інші тварини живуть здоровенними сім`ями в яких розподілені обов`язки на кожного члена сім`ї. Бджоли будують вулик в якому вони і живуть. Людина штучно створює для бджіл вулик, щоб вони в нього поселялися і потім з нього можна було качати мед, який бджоли добувають важким шляхом. Основна робота бджіл і є збирання нектару з квітів, які вони пізніше перетворюють на мед. У бджолиній сім`ї є особи, які безпосередньо літають по полях і збирають нектар, є особини, які вже у вулику перетворюють цей нектар в солодкий мед. Є матка, якій допомагають інші бджоли і вони займаються створення потомства. Є ще трутні, які виконують тільки статеву функцію і то не кожному трутнів пощастить виконати дану функцію. В принципі за своєю природою мед бджоли збираються для того, щоб потім було чим годувати своє потомство, це вже людина індустріалізованих цей процес на свою користь і тепер використовує бджіл для отримання меду. Мед - це біологічно активний продукт, який містить в собі багато вітамінів, мікро-і макро-елементів, володіє ферментативними властивостями і дуже активно впливає на людський організм.

Виглядають бджоли як звичайні комахи, все тіж 6 кінцівок, крила і надкрила, 3 сегмента тіла - голова, груди і черево. Мають смугасте забарвлення, де жовті смуги чергуються з чорними. З мультиків і ігор ми саме таке і маємо уявлення про бджіл. Вони дуже швидко літають, можуть досягати швидкості 50-60 км / год. Мають відмінний нюх, який працює через їх вусики. І мають просто чудовий зір, якому сприяють 2 великих очі і 3 маленьких. Всі ми добре знаємо, що бджоли мають жало, яке використовують для свого захисту. Вони вистрілюють на близькій відстані цим жалом у свого потенційного ворога, після чого через якийсь час гинуть. Жало несе в собі великий запас біологічно активних речовин, які можуть паралізувати ворога в якого було випущено. Людина по різному реагує на це жало, хтось його легко переносить, а в когось воно викликає алергічну реакцію, яка може підняти температуру або навіть викликати задишку.

Бджоли відмінно вписалися в онлайн ігри і тепер дуже часто там зустрічаються. Ці швидкі комахи зі своєю складно організацією завжди можуть по-новому якось нас здивувати. У цьому жанрі представлені найрізноманітніші ігри в яких якось да зустрічаються бджоли.