Ігри вежі онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри вежі

Вежа - це складна конструкторська споруда. Відмінність вежі від будь-якої іншої споруди або будівлі в її висоті. Більшість башт має конусну або циліндричну форму. За своїм призначенням вежі бувать абсолютно різні, починаючи від водонапірної вежі та завершаючи оборонною вежею, а також маяки, телевізійні вежі, дзвіниці, оглядові башти та інші. Ну звичайно безперечно найвідомішою і найпопулярнішою вежею є Ейфелева вежа. Ейфелева вежа - це не просто вежа, ця вежа вже давно є символом цілої країни Франції. Багато туристів їдуть до Франції тільки заради того щоб піднятися на найвищу точку цієї вежі і подивитися, подивитися за горизонт, адже з неї видно так далеко як не можна собі навіть уявити і не можна просто описати в словах. А все тому-що висота цієї вежі всього навсього 300 метрів, а її вага при цьому складає 10100 тонн, уявляєте собі масштаби? Найцікавіше що при сьогоднішніх передових технологіях з цієї ж маси металу можна було б звести три точно таких же вежі. Але якщо ви думаєте що ця вежа використовується виключно як пам`ятка, то ви глибоко помиляєтеся. Ейфелева вежа має функції телерадіобашні, на ній встановлені антени і вони передають цифровий сигнал для телерадіомовлення. І ще один цікавий факт, башта створювалася виключно як виставковий експонат і вона повинна була бути демонтованою через 20 років, але. як всім відомо ні в кого немає намірів її демонтувати.

Для того щоб побудувати будь-яку з видів вежі потрібно робити дуже багато технологічних розрахунків. Адже навіть один маленький прорахунок може підкосити стійкість вежі в самий невідповідний момент, скажімо при землетрусі або при стихійному лисі, що може повлекті за собою її падіння. Тому інженери роблять розрахунки з величезним запасом міцності на самі непередбачені ситуації. В цілому ж на стійкість баштових споруд нарікати не доводиться, тому-то їх і будують для оборонних цілей.

Вежі в іграх - це окрема категорія серед онлайн ігор, так як їх потрібно як і будувати так і руйнувати, а також навіть обороняти. В онлайн іграх Ви будете займатися не тільки будівництвом башт і технологічними розрахунками цього будівництва, але і використовувати ці спорудження виключно у військових цілях, тобто створювати лінію оборони за допомогою веж або розставляти якісь бойові одиниці на них. Коли Ви займаєтеся установкою вежі на полі битви, потрібно підібрати вдале місце для неї, щоб була перекрита максимальна площа на місцевості і одна вежа контролювала значну ділянку простору.