Ігри атака онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри атака також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Історія Амур Аніме Арена Армія Астероїди Атака Бігалки Бійці Біологія Бджоли Битви Бої Бомби Бросалки Війни Віруси Вежі Вертольоти Взривалки Влучність Вогонь Вода Втеча Гармати Геометрія Гонки з перешкодами Дід мороз Денді ігри Джунглі Дракони Екшн Жуки Зайці Замки Запускалки Захист Збивалки Зброя Злі птахи Зомбі Квести Кидалки Комахи Кораблі Коридори Космічні ігри Космос Коти Кролики Літаки Лицарі Людина-павук Місто Майбутнє Малюки Медицина Механізми Модні ігри Морські ігри Мурашки Ніч На спритність Наука Небо Оборона Образ Обслуговування Однороги Острів Пікселі Пірати Павуки Пародія Angry Birds Пляж Привиди Принцеси Прогрес Птахи Ракети Рогатка Руйнування Рушниці Самураї Середньовіччя Система Скубі-Ду Собаки Солдати Стрілялки для хлопчиків Страшилки Тактика Танки Тир Трансформери Три в ряд Фізика Феєрверк Фентезі Фортеці Черв`яки Черепахи Шутери Яйця Ящики

Ігри атака безкоштовно грати онлайн

Атака - тікати або наздоганяти? Що легше? Так само і тут, є атака, а є оборона, що краще, атакувати або захищатися? Напевно таки краще атакувати. Як кажуть, хочеш миру - готуйся до війни. А на війні головне вміти правильно атакувати противника. Той же принцип і в цілком мирного життя цивілізованих людей. Завжди більш успішний той хто атакує, той хто атакує завжди доб`ється своєї мети, тому-що рано чи пізно оборона здається. Якщо війни не уникнути, тоді потрібно атакувати першим, як вчать своїх вихованців трэнера по будь-яким видам єдиноборств - "бий першим!". Ще можна навести один приклад зі спортивною грою під назвою "футбол", саме там відбуваються такі дії як оборона і атака. І зазвичай виграє та комманда, яка постійно атакує, знаходиться на вістрі атаки. Якщо ж відсиджуватися в кущах і діяти виключно в обороні, то ні про яку перемогу для команди не може бути і речі.

Ще один вид атаки - психологічна атака, часто психологія людини налаштована так, що якщо на нього хтось виступає з претензіями і йому доводиться виправдовуватися, то він, людина, відчуває себе винуватим, захопленим в расплох, часто заминається, тобто отримує психологічну поразку.

Виходячи з усього цього можна зробити висновки що діяти в обороні досить складно і обтяжливо, набагато простіше діяти в атакуючих силах, коли план атаки своєчасно підготовлений, все обговорено з союзниками і всі діють чітко і адекватно. Така продумана та організована атака здолає будь-яку оборону.

Де б не розгорталися дії атаки пам`ятайте - подужає дорогу той хто йде. Не хвилюйтесь довго над наступними діями, нехай на це витрачають дорогоцінний час ті, хто обороняється. В атаці потрібно діяти різко і агресивно, гранично чітко і не роздумуючи.

В онлайн іграх жанру "атака" ви зможете навчитися всьому цьому вищесказаному, це прекрасне тренування для мозку, ви навчитеся мислити стратегічно, блискавично приймати складні рішення, діяти радикально і врешті-решт просто прекрасно проведете час за хорошою грою в яку ви можете грати абсолютно безкоштовно.