Ігри аркади онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри онлайн аркади

Самий популярний жанр ігор - це Аркади. Аркади, напевно, самі перші ігри, які з`явилися на ігрових приставках та ігрових автоматах. Самі по собі аркади ігри примітивні і для того щоб в них грати не потрібно довго вивчати суть процесу гри, все гранично просто і зрозуміло. Але в теж час грати в аркади дуже цікаво і цікаво, не дарма - аркади є найбільш популярними іграми і представлені на всіх типах ігрових пристроїв, починаючи від тетрисів і закінчуючи високо продуктивними комп`ютерами.

В даних іграх Ви маєте можливість почати грати з простих рівнів і потихеньку піднімати на складніші рівні, тим самим не помітити як, до того ж, піднімається Ваш особистий рівень гри. Так як тут представлені ігри різного жанру в основі, яких лежить простота і доступність гри, то і підвищувати свою майстерність можна в різних жанрах і з часом перейти на симулятори, які більш наближені до реальності і вимагають більшого досвіду у своїй грі. Аркадами можуть бути якісь прості логічні задачки на закони фізики в яких просто потрібно пройти рівень з максимальною кількістю очок, можуть бути якісь пригоди, [s34a]бійки в яких теж необхідно набрати максимальну кількість очок або навіть звичайні гонки в які не складно грати. Аркади включають практично всі ігри в які не складно грати і необхідно просто проходити рівень за рівнем з максимальним результатом за гру.

Аркади були, напевно, першими іграми, які придумала людина для своєї розваги, тому що вони не вимагають досконалої майстерності в своїй грі. І серед сучасних ігор найбільш популярними залишаються саме аркади. До аркад відносяться: Pacman, Digger, Супер Маріо, Соник, Ice Tower, і навіть Need For Speed. NFS відноситься до аркад бо це гонки з полегшеним управлінням автомобілем, тут потрібно просто прямо їхати і об`їжджати перешкоди - це і відрізняє аркади від симуляторів. В симуляторох навпаки все максимально наближено до реальності і потрібен не жартівливий досвід щоб в них грати. Так що не варто довго чекати, приступайте грати в представлені онлайн ігри аркади і знаходьте в них щось своє.