Ігри аніме

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри одягалки аніме

Аніме - це вид анімації, яка створена в основному на японській культурі. Головна відмінність аніме від інших анімаційних мультфільмів полягає в незвичайному промальовуванні персонажів. Аніме бере свій початок ще з середини минулого століття. У сьогоденний час користується величезною популярністю не лише в дітей, але і в підліткового покоління і навіть у дорослих людей.

Також аніме відрізняється від інших мультфільмів тим, що включає дуже багато різних сюжетів, які в більшості випадків мають глибокий підтекст, закритий маскою анімації.

Аніме буває різних жанрів, які спрямовані на різні аудиторії і на почуття, які повинні викликати у тієї чи іншої аудиторії.

Існують також окремі жанри самого аніме в яких розкриваються різні проблеми. Так, наприклад, один дуже популярний жанр аніме - кодомо, який створений для дітей віком до 10-12 років. У цьому жанрі немає якогось конкретного сюжету і над його сенсом практично немає чого замислюватися, діти просто сприймають те, що їм подають з екрану. Сьонен - ​​ще один жанр для дітей віком 10-16 років, тут вже закладений певний сенс, а головні герої можуть змагатися між собою в різних видах спорту або навпаки допомагати в тих чи інших справах. Дуже швидко розвивається сюжет, чим даний мультик, викликає ще більший інтерес до себе. Жанр розрахований в основному на маленьких чоловіків. А ось жанр сьодзьо розрахований на аудиторію дівчаток аналогічного віку. В даному жанрі показано те, що найбільш приваблює дівчаток, а саме якісь любовні інтриги, драми. Також в цьому жанрі може розповідатиметься про дівчаток, які володіють магічною силою. Сейнен - ​​манга для дорослих чоловіків, тут може бути присутні елементи пристрасті і навіть еротики. Для дітей даний жанр повинен бути обмежений. Дзесен - манга для жінок старшого віку. Теж є певні обмеження для перегляду дітьми. Та, в принципі, цей жанр не буде цікавий дітям.

Ігри аніме, в першу чергу, залучають своєю не звичайною графікою, яка використовується в мультфільмах аніме. Дані ігри можуть бути дуже різних жанрів: як для дівчаток - про любов, красу, магазинах і так далі, так і для хлопчиків - військового типу, стрілялки, літалки і так далі. Граючи в такі ігри у Вас є можливість проникнутися багатою культурою японського аніме і самому оцінити наскільки цікаві ці ігри.