Амур ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Флеш ігри амур також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Ігри про тварин Автобуси Автомобілі Амур Атака Бігалки Барбі Блоки Братц Відпочинок Велосипеди Вода Вуличні ігри Герої Гламур Гонки на велосипедах Гравіті Дівчата Діти День святого Валентина Дизайн Дискотека Доктор Дороги Екстрим Запускалки Збиралки Зима Змагання Знайди відмінності Знайти вихід Зоопарк Картинки Кафе Квести Кольорові блоки Коні Космічні ігри Коти Красуні Лікарня Літаки Літо Лабіринти Лучник Людина-павук Місто Магія Медведі Мода Модні ігри Модні аксесуари Море Морські ігри Ніч Наука Небо Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Озеро Океан Острів Офіс Пазли Перевдягалки Печиво Пляж Побачення Подарунки Подорожі Полювання Поцілунок Привиди Приготування їжі для дівчаток Природа Ресторан Робота Романтика Стиль Стрільба з лука Стрибки Супермен Танці Тести Тир Том і Джері Тото Три в ряд Трюки Уважність Фізика Хімія Школа Шукалки

Ігри для дівчаток амур

Як тільки його не називають і Амур, і Купідон, і Ерос і навіть Ерот. У різних культурах і в різний час називали його по-різному, але все це один Бог, який протегує любов. Завдяки цьому Богові люди зустрічаються, закохуються, створюють сім`ї і подовжують рід людський. У представленні людей він виглядає в різних образах, але найчастіше представляється красивим немовлям з крилами, в якого в руках лук і стріли. Саме цими стрілами він і сполучає серця. Лише стріла Амура може викликати в людині любов до іншої, часто зовсім сторонньої людини.

Любов - те відчуття, яке підвладно цьому Богові, який притягує людей, що можуть бути зовсім різні і жити зовсім по-різному, але ні дивлячись на це, все одно ними рухають одні відчуття, одні думки і одне життя. У науковому розумінні під любов`ю розуміють складний біохімічний процес в наслідку якого в людині виробляються певні гормони і речовини, які притягують до іншої людини протилежної статі. Але таке поняття для закоханих людей, людей, які живуть відчуттями, а не розумом, частенько не підходить, адже вони не хочуть розуміти ці відчуття просто біохімічним процесом, а представляють його як якийсь небесний дар - дар Амура.

Амур часто зустрічається в онлайн іграх, як головний герой, який займається своєю роботою і сполучає серця людей. У таких іграх Вам доведеться або стріляти з лука стрілами любові, або літати в хмарах виконуючи якісь місії або ще що-небудь інше. Але це тільки частина ігор з безпосередньою участю купідона в них. Існує ще велика кількість ігор в яких Вам належить займатися роботою купідона без його безпосередньої участі. А саме Вам необхідно буде яким-небудь чином закохувати людей один в одного або просто створювати ситуації, щоб це сталося. Так само сюди можна віднести величезну масу ігор про любов в яких дві закоханих людини або цілуються, або одружуються, або гуляють, або просто займаються якимись справами разом. Адже Амур є заступником цих ігор і означає, що він втілений в цих іграх. Всім хто не байдужий до Амуру і до відчуття, яке він дарує, гратимуть в ці ігри з насолодою.