Безкоштовні ігри Алладін

Схід - справа тонка і це підтверджує велика кількість літературних творів, кінокартин, а також мультфільмів. Людині з заходу дуже важко зрозуміти філософію і життєві пріоритети східної людини, а крім цього існують величезні відмінності в культурі, духовному розвитку, вихованні та багато чому іншому. Це не дивно, адже захід і схід - дві різні цивілізації, які розвивалися окремо, перетинаючись тільки в стародавніх війнах і вже тільки в сучасних роках, ці цивілізації почали переплітатися.

Ми знаємо безліч східних кінофільмів і персонажів, які залишили суттєвий відбиток в західній культурі. Одним з таких персонажів є східний принц Аладдін. Спочатку це був багатосерійний мультик, але надалі, він завоював таку популярність, що був також знятий повноцінний художній фільм, а також придумано велику кількість ігор, як на приставці Денді, так і на комп`ютері. У своєму сюжеті, це історія про хлопця, який закохався в одну принцесу, але він чудово розумів, що йому ніколи не отримати руку цієї принцеси. Одного разу йому пощастило знайти чарівну лампу, у якій був замкнений великий маг - Джин. Він потер цю лампу і зміг звільнити Джина з неволі. За цей великий маг запропонував виконати три будь-яких бажання нашого героя, з цього моменту в його житті відбулися серйозні зміни і з`явилася величезна кількість пригод. До речі, лампа Аладдіна, в якій був захований Джин, після цього була задіяна не в одному мультику і не в одному фільмі.

Ігри з Аладдіном користуються величезною популярність не тільки серед дітей, але і серед дорослих, завдяки своєму привабливому сюжету і яскравим пригодам. У даних іграх, зазвичай Вам потрібно грати за Аладдіна і допомагати йому впоратися з великою кількістю прислужників злого принца, який не підпускає нашого героя до неймовірно симпатичної принцеси. У таких іграх, часто задіюють і персонаж Джина, який періодично допомагає нашому герою. Тут Ви зможете познайомитися з цікавими східними обрядами, побачити життя звичайних людей на стародавньому сході, а також пережити всі труднощі разом з головним героєм. Аладдін володіє хорошою фізичною формою, може здійснювати високі стрибки, битися одночасно з декількома противниками, а також легко долати будь-які труднощі на своєму шляху. Крім цього Вам доведеться розгадувати величезну кількість логічних загадок, які ставляться перед нашим героєм. Не всі загадки настільки прості, як може здатися на перший погляд, але ж ніхто і не говорив, що буде так просто.