Грати в алкогольні онлайн ігри

Речовина, яка затуманює розум і нормальне сприйняття реальності, яку п`ють на всіх святах, за великим приводом або зовсім без приводу, через яку так багато проблем в нашій країні і в наших сім`ях, яка приносить тимчасову ейфорію, і багато проблем, як Ви вже самі здогадалися - це алкоголь.

Алкоголь - це по суті спирт, формула якого С2Н5ОН і була відкрита відомим вченим хіміком Д. О. Менделєєвим. Спирт, крім того, що використовується в алкогольній промисловості, має дуже багато корисних властивостей. А саме ним можна щось продезинфікувати, можна позбутися якогось бруду, на ньому створюють новий вид екологічно безпечного палива. Його використовують в фармацевтиці і безпосередньо в медицині.

Алкоголь існує в різних видах напоїв і в основному вони відрізняються кількістю вмісту спирту і смаковими якостями. З найвідоміших напоїв, які найбільш продаються - це горілка, вона містить у собі рівно 40% спирту. За нею по популярності йде пиво, яке містить від 4 до 12 відсотків спирту, але пиво у відмінності від горілки має якісь смакові якості і до того ж це газований стан. Вино має відсоток спирту в районі від 12 до 20 відсотків, але володіє дуже приємними смаковими якостями і навіть в помірних кількостях має позитивний вплив на організм. Інші алкогольні напої, як ром - від 32 до 60% алкоголю; віскі - 40-60%; лікер - 22-28% і багато інших.

Про руйнівні здібності цієї речовини, щодо людського організму, можна розповісти дуже багато. Алкоголь сильно руйнує нервову систему, невелика його кількість вбиває кілька мільйонів нейронів людського мозку. У великих кількостях він швидко руйнує цілісність і нормальне функціонування печінки і всього кишкового тракту. Алкоголь, крім згубного впливу на організм людини викликає багато проблем на побутовому рівні. Крім того, найстрашніше, що він здатний викликати сильну залежність і стає причиною розвитку алкоголізму. Але не дивлячись на все це, він і далі активно продається і рекламується у нас. Поряд з пропагандою здорового способу життя, завжди присутня реклама якогось алкогольного напою.

В онлайн іграх, що зібрані в цьому розділі Вам доведеться зустрітися з впливом алкоголю на мозок головного героя. Після кількох келихів пива потрібно буде зробити якусь дію на точність. Ваш герой може бути вже спочатку п`яним і ним буде дуже важко керувати. У будь-якому випадку краще грати в ці ігри і перевіряти дію алкоголю на віртуальному організмі, ніж вживати його в реальному світі.