Ігри акули безкоштовно грати

Акули - самі хижі, найстрашніші, самі агресивні і підступні види риб, серед жителів морів і океанів це напевно самі підступні мешканці цього середовища. Вони можуть з`їдати величезну кількість їжі, яка по розмірах перевершуює їх власні розміри. Їм не важливо що їсти, велика акула може проковтнути цілий човен або водний скутер разом з водієм, може знищити невеликий корабель для того, щоб поласувати його пасажирами. Напевно більшість людей дивилися фільм "Щелепи", де акули легко розправлялися не тільки з зустрівшимимся на їхньому шляху людьми, але і з мисливцями, які полювали на акул і були озброєні та підготовлені до зустрічі з ними.

Акула не може бути ручною або акваріумною, в звичайному басейні тримати її не можна і не через її розміри, а через сили якою вона володіє. Коли акула голодна вона готова на все. Про це свідчить той факт, що в неї постійно зростають нові зуби, старі вона втрачає у своєму полюванні, коли вона нападає на чергову жертву, але ряди її небезпечних і гострих зубів постійно оновлюються. Ще в утробі акула вже починає поїдати собі подібних. У акул відбувається живородіння, тобто самка народжує дитинча, яке вже готове полювати на інших риб. Ця маленька акула ще в животі у своє матері з`їдає своїх братів та сестер і виживає лише він один, тобто спрацьовує принцип за яким виживає найсильніший.

Ось такими небезпечними тваринами є акули. І щоб ознайомитися детальніше з можливостями і поведінкою акул в середовищі свого проживання ми і пропонуємо вам пограти в онлайн ігри жанру "акули". Це видовищні і динамічні ігри, з гарною графікою і відповідним звуковим оформленням. У цих онлайн іграх можна полювати як акулою, так і вести полювання на акулу. Чому використовується термін полювання, а не рибалка? Напевно тому-що риболовля - це спокійне дійство, на відміну від полювання, а тим більше коли йде полювання на таких підступних і хижих тварин. Від самих акул в морі або океані немає ніякої користі, у них одне лише призначення годувати себе поїдаючи все що потрапляє в поле їхнього зору.